Keystone logo

5 MSc Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Asijská studia 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Asijská studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

MSc Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Asijská studia

Master of Science (MSc) je absolvent titul, který obvykle následuje získáním bakalářského titulu, a zaměřuje se na oblasti související s vědou. Tento typ Diplom trvá obvykle kolem jednoho ke dvěma rokům vydělat, a to může být skvělý způsob, jak zůstat konkurenceschopní v oblasti kariéry, nebo vést k PhD.

Co je MSc v asijských studií? Tento typ programu, má tendenci dívat se na asijských zemí, jako jsou Čína, Japonsko a Korea, a poučit studenty na mezinárodní vztahy a rozměry kultury pro tyto země a jejich vztahy se zbytkem světa. Celoroční pravděpodobně zahrnovat sociální témata, politiku a historii týkající se asijských zemí. Kromě hloubkové studie, studenti mohou být nutné k dokončení diplomové práce nebo projektu. Čas strávený v zahraničí může být také nutné některé programy.

Vydělávat magisterský titul v asijských studií mohou poskytnout studentům lepší pochopení kultur mimo jejich vlastní.Stát plynně v cizím jazyce a učení o politice a obchodních praktik je také skvělý způsob, jak pad životopis nebo životopis, což může vést k vyšší platy dolů na silnici.

Náklady na vydělávat magisterský titul se liší v závislosti na zemi, studia, školy a délku programu. Obraťte se na přijímací kancelář vašeho programu volby pochopit všechny náklady spojené s vydělávat si titul.

Absolventi s MSc v asijských studií může mít celou řadu pracovních míst mají k dispozici na mezinárodním měřítku. S odpovídajících jazykových dovedností a detailní porozumění podnikání, historie, politika a další, absolventi mohou být schopni najít práci jako poradci, komunikace úředníků, výzkumníky, analytiky a řadu dalších pozic s mezinárodními společnostmi. Absolventi mohou dokonce být schopni najít práci na politické scéně jako velvyslanci nebo asistenty politiků a dalších osobností při návštěvě cizích zemí.Pro ty, kteří chtějí prohloubit své vzdělání, tato míra může být také brána k PhD a kariéru ve výuce.

On-line kurzy pro vydělávat magisterský titul v asijských studií mohou být k dispozici pro studenty, kteří potřebují možností dálkového studia. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.