Keystone logo

59 MSc Programy v Architektura Architektura 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Architektura
 • Architektura
Studijní obory
 • Architektura (59)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Architektura Architektura

  MSc je míra, kterou mnoho studentů usiluje o dokončení buď jako příprava na doktorské studium nebo odbornou praxi. Magisterské studium demonstruje odbornost v konkrétní oblasti a může přitáhnout aplikace k získání manažerů.

  Co je to MSc ve studiích architektury? Studium MSc v architektuře připravuje studenty pro odbornou licenci a učí základy návrhu. Přirozeně interdisciplinární pole, některé kurzy se mohou zaměřit na široké témata, jako je role architektury v současném a historickém kulturním a globálním kontextu. Kromě stáží, které poskytují praktické zkušenosti, mohou specifické třídy zahrnovat předběžný výzkum, komplexní design a teorii architektury. Studenti mohou také doplnit své studium s volitelnými předměty v oblastech souvisejících s projektem.

  Studenti s magisterským studiem architektury se učí analytické a projektové dovednosti, stejně jako větší pochopení role postaveného prostředí v rámci sociálních, kulturních, historických a ekologických souvislostí. Toto poznání posiluje mnoho aspektů života, a to jak profesionální, tak i osobní. Pro licencování je vyžadován magisterský titul v oboru architektura a titul z instituce akreditované NAAB.

  Náklady na magisterské studium architektury se mezi programy a institucemi značně liší a trvá jeden až tři roky. Je velmi důležité, aby žadatelé důkladně prozkoumali potenciální školy, aby si byli jisti, že nabízený program splňuje jejich potřeby.

  Studenti, kteří absolvují magisterský studijní program v oblasti architektury, mohou sledovat širokou škálu konkurenčních pozic, ačkoli žadatelé mají vysokou poptávku. Kromě toho, že se stávají praktikujícími architekty pro soukromé firmy nebo samostatně, mohou absolventi pracovat jako stavební geodeři, urbanisté, realitní agenti, specialisté na rozvoj komunity nebo projektanty environmentálních systémů.

  MSc v oboru Architektura Studijní programy jsou dostupné mezinárodně, z nichž každá nabízí různé možnosti pro specializaci v oboru. Online studium se stalo snadnějším způsobem pro studenty, kteří žijí ve vzdálených oblastech, nebo potřebují flexibilní plánování, aby mohli absolvovat magisterské studium a posílit jejich kariérní výhled. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.