Keystone logo

49 MSc Programy v Přírodní vědy Matematika Aplikovaná matematika 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Matematika
  • Aplikovaná matematika
Studijní obory
  • Přírodní vědy (49)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Přírodní vědy Matematika Aplikovaná matematika

Master of Science nebo MSc je obecně dvouletý pokročilý stupeň, který slouží jako návaznost na bakalářské vědy. Tento pokročilý stupeň, nabízený v mnoha zemích, se obvykle zaměřuje na studium ve vědách, na rozdíl od magistra umění.

Co je to MSc v aplikované matematice? Aplikovaná matematika je specifická větev matematiky, která se zabývá praktickými metodami, které se aplikují na specifické obory. Studenti, kteří absolvují tento titul, mohou očekávat, že budou studovat témata, jako je to, jak matematika se vztahuje k různým oborům, jako je počítačová věda, průmysl, podnikání, inženýrství a věda. Můžete se také naučit aplikovat matematické principy na praktické problémy studiem a formulováním matematických modelů, které odpovídají na otázky týkající se ekonomie, teorie her a dalších oblastí.

Mistr v aplikované matematice může být užitečné v tom, že překročíte teoretickou práci v matematice a prozkoumáte aplikace v reálném světě a pochopíte, jak matematický vliv na naše životy. Vedle učebních principů, jako je například statistická analýza, můžete očekávat, že rozšíříte své dovednosti v oblasti řešení problémů a organizační schopnosti, které jsou důležité pro budoucí kariéru i v životě.

Stejně jako u jakéhokoli akademického titulu, finanční náklady MSc v aplikované matematice se mohou značně lišit od programu po program. Při výzkumu konkrétních programů je cena určitě jedním z faktorů, který je třeba zvážit.

Jednou z výhod MSc v aplikované matematice je to, že může otevřít širokou škálu kariérních možností. S tímto stupněm můžete najít práci jako počítačový vědec, statistik, provozní manažer nebo matematický ekonom. Protože aplikovaná matematika je velmi praktická studie, může doplnit kariéru inženýrů, chemiků, biologů a laboratorních badatelů.

Existuje řada institucí, které nabízejí magisterský obor Aplikovaná matematika, takže máte mnoho programů, z nichž si můžete vybrat. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.