Keystone logo

47 MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Aplikovaná informatika 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Aplikovaná informatika
Studijní obory
  • Technologie (47)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Aplikovaná informatika

Jednotlivci, kteří úspěšně absolvovali bakalářské studium, se mohou rozhodnout rozšířit svou znalostní základnu zadáním magisterského nebo magisterského studijního programu. Tyto pokročilé programy obvykle korelují s vědními obory.

Co je to MSc v aplikované informatice? Tento druh magisterského studijního programu se obvykle zaměřuje na to, aby poskytoval studentům pokročilé dovednosti v oblasti počítačových věd, které doplňují vědomosti předmětu, které získali během studia. Materiál se často prezentuje prostřednictvím řady základních kurzů, po nichž následuje volitelný předmět, který odpovídá akademickému zaměření studenta. Nabídky kurzů se liší od instituce až po instituci, ale kurzy jako návrh algoritmu, databázová technologie, počítačová síť, operační systémy a programovací jazyky jsou běžně dostupné.

Absolventi aplikovaného magisterského programu v oboru počítačových věd mohou během studií získat několik cenných dovedností. Mohou se naučit pracovat s inovativními technologiemi, zdokonalovat své kritické myšlení a zdokonalit své multitaskingové dovednosti. To vše může vytvořit dobře zaokrouhleného kandidáta na práci v mnoha odvětvích.

Vzhledem k tomu, že žádné dva magisterské studijní programy v oblasti aplikované informatiky nejsou podobné, neexistují žádné náklady na účast v jedné. Potenciální student by měl vždy kontaktovat univerzitu přímo pro výpočet výdajů a najít školu, která odpovídá jeho rozpočtu.

Technologie je hlavním hnacím motorem moderního světa a jednotlivci s MSc v aplikované informatiky mohou zjistit, že jsou na pracovišti výhodou. Absolventi mohou pracovat v zajímavých kariérách, jako jsou vývojáři mobilních aplikací, projektoví manažeři, projektanti systémů, analytici informačních systémů a správci databází. Zaměstnavatelé často vyhledávají osoby s pokročilým stupněm, aby v rámci svých organizací zastávaly manažerské nebo jiné vedoucí úlohy.

Při výběru správného magisterského oboru v oboru aplikované informatiky se vezme v úvahu spousta faktorů a na univerzitách a technologických školách na celém světě může být mnoho možností. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.