Keystone logo

13 MSc Programy v Obchodní podnikání Agropodnikání 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Obchodní podnikání
 • Agropodnikání
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Obchodní podnikání Agropodnikání

  Absolvent s Master of Science (MSc) v agrobyznysu má znalosti o zemědělsko-potravinářského politiky, hospodářské právo, sociálně-ekonomické politiky a marketingu. Master 's titul v agrobyznysu poskytne studentům s potřebnými schopnostmi poskytovat poradenské služby a činit racionální rozhodnutí týkající se podnikatelské subjekty, a to zejména v potravinářských ekonomii.

  Studenti mohou ptát, co je MSc v agrobyznysu? Jedná se o program, navrženy tak, aby studenty s vzdělání, znalostí a odborných dovedností pro práci v oblasti zemědělství, potravinářství, biologie nebo v jiných oblastech souvisejících s odvětví potravin nebo zemědělství. Po ukončení programu, budou absolventi moci rozvíjet obchodní vztahy v agro průmyslu. Různé kurzy jsou nabízeny s specializací v potravinářských ekonomii, pochopení výroby a ekonomických procesů a řízení v oblasti potravin.

  Absolventi programu agrobyznysu budou mít prospěch z učení pro analýzu globální a místní podmínky potravinových ekonomiky, porozumět výroby a distribuce, získat efektivní manažerské dovednosti zdrojů a získat schopnost formulovat výzkumné problémy a aplikovat metody pro řešení otázek v oblasti potravin. Program se bude připravovat a školit budoucí manažery rozvíjet obchodní vztahy v průmyslu, a seznámit se s prací obchodních technik v multikulturním prostředí.

  Náklady na registraci a pokyny programu závisí na zemi a konkrétní instituce. Zájemci jsou navrženy na výzkum instituci přímo kurzovného a informace o programu.

  Po dokončení svého pána 's titulem v agrobyznysu, mohou absolventi ocitnout ve vysoké poptávce po různých pozicích v oblasti potravinářství nebo obchodní průmyslu.Některá pole patří správa zemědělských komodit a výrobky nebo kariéru v potravinářském průmyslu vědy. Absolventi mohou také aplikovat tyto znalosti pro podnikání bez vztahu k zemědělství, jako je marketing a ekonomiku.

  Mnoho institucí nabízí on-line kurzy a vzdálenosti výukových modulů ubytovat studenty s omezeným přístupem k objektu. Pro studenty s přísnými řádů, a to jak na plný úvazek a částečný úvazek kurzy jsou k dispozici. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.