Keystone logo

6 MSc Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Žurnalistika
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika

Master of Science nebo MSc, je jedním z dvou nejčastějších magisterském označení. Obecně se uděluje těm, kteří úspěšně dokončí předem stanovené osnovy v určité oblasti vědy souvisejících s Master of Science často trvá dva až tři roky dokončit, kdy někteří absolventi vstup do pracovního procesu, zatímco jiní pokračují ve studiu dál.

Jen to, co je MSc v žurnalistice? Tento komplexní studijní program je určen pro ty, kteří zájem o pokračování kariéry v komunikaci, média nebo podobného zaměření. Společné témata studia žurnalistiky programů patří angličtina, gramatiku, newswriting a etiku, zatímco další pozornost je často věnována rozvoji dotazování schopnosti a učí různé newswriting požadavky na styl, jako je Associated Press (AP), stylu nebo jiných běžně následuje psaní pravidel a předpisů použitých po celém světě.Mnohé z těchto programů jsou umístění a stáže v rámci tisku, televize nebo on-line zpravodajství a organizace zpráv.

Master of Science v držácích žurnalistiku stupně jsou připraveni převzít na řadu pozic vyšší úrovni v rámci globálních médií a zdrojů zpravodajství. Mnoho Žurnalistika magisterský studijní příjemci zjišťují, že jejich pracovní příležitosti rozšířit po zajištění míru. Držáky magisterské jsou schopni vyučovat v oblasti vysokoškolského vzdělávání, v případě potřeby.

Školného na studijních programů žurnalistiky magisterských liší od jednoho programu na druhý. Potenciální studenti by měli kontaktovat Každý program zájem přímo o aktuálních sazeb výuku a informace.

Ti, kteří se žurnalistice magisterské tituly pracují v řadě různých pozic týkajících se médií a svobodných umění.Mnohé z nich pracují jako reportéři, redaktoři nebo výrobců pro tisk, televize nebo on-line zpravodajství médií, zatímco jiní založit na volné noze psaní kariéru nebo se romanopisci nebo ghostwriters. Jiní ještě rozhodnout pro práci v oblasti public relations a marketing, zatímco někteří se rozhodnou využít své tituly učit žurnalistiku na univerzitní úrovni.

Studenti se zájmem o kování kariéru v médiích a žurnalistiky se vyzývají, aby přezkoumala řadu vzdělávacích příležitostí k dispozici po celém světě pomocí našeho adresáře. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.