Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek MSc v Řízení stravovacích služeb 2023/2024

1 MSc Programy v Řízení stravovacích služeb 2023/2024

Přehled

Určitá úroveň absolventa, Master of Science nebo MSc, umožňuje studentovi k dalšímu svého studia. Tyto programy poskytují vzdělání do hloubky ve zvolené oblasti s praktickou prací a projektů, které mají pomoci zajistit odbornost je vyvíjen v této oblasti.

Co je MSc in Management Service potravin? Tento program je zaměřen na rozšíření výuku studentů v oblasti stravovacích služeb zavedením témata, jež jsou nezbytné pro kariéru úrovni řízení. Tento program obvykle zahrnuje předměty, které zdůrazňují význam bezpečnosti a kvality. Studenti budou typicky studovat, jak zajistit vynikající výsledky v oblasti služeb zákazníkům, globální problémy v pohostinství, optimalizace na provozovny stravovacích služeb, výživě a alternativních možností potravin. Předměty v programu může zahrnovat výzkumné metody, vedení, bezpečnost potravin, pohostinství služby a restaurace vedení.

Absolventa magisterského programu naleznou mnoho profesionálních dveře se otevírají na něj.Přes ukončení programu, je člověk schopen se pohybovat do řídících nebo správních rolí ve svém oboru. Vyšší platy a pokročilé tituly zaměstnání jsou také přínosem dokončení správcovské magisterský službu jídla studijní program.

Pokud se jedná o náklady na program, je těžké dát jednu deku postavu, protože náklady se liší od školy do školy. To je nejlepší konzultovat úřad finanční podpory vybraného školy získat konkrétní čísla nákladů.

Jako absolvent MSc v programu Food Service Management, člověk je připravena postupovat v potravinářském průmyslu služeb. polohy řízení jsou na dosah díky dovednosti a znalosti získané v programu. Jednotlivci se mohou stát manažeři cateringových společností, sály či restauracích. Studenti mohou také použít tento program, aby jim pomohla v jiných kariéry souvisejících s potravinami, jako jsou dieta s odpady v nemocnici nebo stacionáře nebo provozovatele potravinářského služby vysokých škol.

Pokud pracujete ve službách potravin a chtěli postoupit do správy POSTOJE, pak zváží vydělávat MSc v oboru Service Management potravin. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Řízení stravovacích služeb
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory