Keystone logo

7 MSc Programy v Management Řízení mimořádných situací 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Management
 • Řízení mimořádných situací
Studijní obory
 • Management (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Management Řízení mimořádných situací

  Rozhodnutí o dokončení magisterského studia je osobní rozhodnutí pro většinu studentů. Ti, kteří chtějí získat více informací o akademickém předmětu nebo kteří chtějí soutěžit o pozici na vysoké úrovni, se často rozhodnou absolvovat MSc. Po dokončení bakalářského programu většina studentů potřebuje zhruba dva roky k dokončení magisterského vzdělávacího programu.

  Co je to MSc v řízení mimořádných událostí? Mnoho studentů vnímá, že přírodní katastrofy a lidské krize jsou na vzestupu. Ti, kteří chtějí hrát zásadní roli při pomoci komunitám při řešení těchto situací, se často rozhodnou absolvovat magisterský titul v oblasti řízení mimořádných událostí. Zatímco žádné dva programy nejsou totožné, většina učebních osnov vyžaduje, aby studenti dokončili kurzy zahrnující vedení, řízení biologického nebezpečí, vymáhání práva a komunikaci. Účastníci se také obvykle rozhodnou volitelně zaokrouhlit jednotlivé učební osnovy. Konečně, studenti mohou dokončit studium napsáním diplomové práce nebo dalšími kurzy.

  Absolventi Master in Science in Emergency Management se obvykle učí, jak zvládat krize organizovaně a přemýšlelým způsobem. Programy běžně pomáhají studentům rozvíjet takové analytické myšlení, plánování projektů a organizačních dovedností, které potřebují k úspěchu v profesní kariéře.

  Náklady na získání MSc v řízení mimořádných událostí se liší od instituce až po instituci. Doba trvání programu může také ovlivnit celkovou výuku, poplatky a další výdaje. Z tohoto důvodu se důkladní studenti obvykle rozhodnou důkladně prozkoumat výdaje předtím, než se rozhodnou zapsat do magisterského studijního programu.

  Nouzové řízení je rostoucí a inovativní pole. Proto absolventi programu Master of Science in Emergency Management obvykle soutěží jak o stávající, tak o nové pozice. Často se ti, kteří mají magisterský titul, rozhodnou stát policisty nebo policejními kapitány nebo seržanty. Jiní absolventi vykonávají kariéru v akademické sféře, pracují jako profesoři, analytici a plánovači. Stejně tak komunitní manažeři, krajští komisaři a jiní politickí vůdci často najdou znalosti a dovednosti, které získali během studia na magisterském stupni, aby jim pomohli v jejich rolích.

  Vzhledem k tomu, že vzdělávací programy se modernizovaly, mnozí studenti se rozhodli, že budou absolvovat MSc v oblasti řízení mimořádných událostí prostřednictvím online programu. Nicméně, někteří účastníci absolvují kurzy v tradičním koleji. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.