Keystone logo

93 MSc Programy v Administrativa Lidské zdroje Řízení lidských zdrojů 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Administrativa
  • Lidské zdroje
  • Řízení lidských zdrojů
Studijní obory
  • Administrativa (93)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Administrativa Lidské zdroje Řízení lidských zdrojů

Studie o řízení lidských zdrojů vytváří potřebné dovednosti hodnotit a formulovat politiky týkající se pracovníků společnosti. Studenti se zájmem o tomto stupni mají zájem o rozvoj nejpřínosnější systémů tak, aby Firemní kultury zůstanou zdravé a produktivní. Master of Science v oboru je pokročilý stupeň, který studuje témata z teoretického i praktického hlediska.

Co je Master of Science v řízení lidských zdrojů? Různých oborů dohromady tvoří práce v kurzu pro tento stupeň. Ročníková práce může zahrnovat témata jako obchodní dovednosti, vedení výzkumných metod, zaměstnaneckých vztahů a zajišťování zdrojů, řízení diverzity a rovných příležitostí, odměnou a výkonem, a psychologie hodnocení. Cílem je vzdělávat manažery o tom, jak efektivně informovat a chránit lidi, kteří tvoří jádro každého podnikání.

Absolvent s pokročilým stupněm v oblasti řízení lidských zdrojů může být účinnou spolupráci mezi různými sektory podnikání. Poznatky získané při dosažení magisterského stupně pomáhá téměř ve všech aspektech řídících pracovníků, od náboru a přijímání fáze kupředu. Manažer lidských zdrojů může komunikovat obavy, zprostředkovat rozdíly, a poskytují základní informace pro zaměstnance o jejich práva a výhody. Tyto pozice poskytují neocenitelné zdroje zaměstnanci i zaměstnavatelé.

Náklady na dosažení Master of Science v oblasti lidských zdrojů se liší v závislosti na univerzitě. Kontaktujte každý orgán přímo pro přesné plán registračních poplatků a školného.

Pokročilý stupeň v oblasti lidských zdrojů, nabízí široký výběr pracovních příležitostí.Názvy profesí jsou výhody manager, kompenzace správce, zástupce Zaměstnanecké vztahy, vládní personální specialista, analytik pracovních míst, školení manažer a manažer pracovněprávních vztazích. Změny v předpisech a přínosy práce nabízejí také možnosti pro poradenskou práci.

Studenti se snaží rozšířit své vzdělání a uplatňovat své úsilí do studia řízení lidských zdrojů může prozkoumat databázi najít program, který je nejvhodnější, akademicky a geograficky. Programy jsou k dispozici po celém světě. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.