Keystone logo

25 MSc Programy v Architektura Urbanismus 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Architektura
 • Urbanismus
Studijní obory
 • Architektura (25)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Architektura Urbanismus

  Master of Science je magisterský stupeň se zaměřením na disciplínu, která je obecně silná v matematice a vědě. Může otevřít nové dveře ve vaší kariéře tím, že do světa uvede, že jste získali hluboké a důkladné pochopení zaměření studia.

  Co je to MSc v urbanistickém plánování? Tato forma plánování se obecně zaměřuje na strategické umístění zdrojů a bydlení v rámci komunity, jakož i terénní úpravy, územní řízení, mobilitu a regionální design a městskou politiku. Studium těchto konceptů vám umožní zdokonalit konstrukci a implementaci politik a myšlenek, které přinesou nejbližší okolí.

  Přínosy MSc v plánování měst mohou zahrnovat pevnější pochopení struktury čtvrtí, jako je ta, ve které žijete, hluboké kritické myšlení a silné plánování schopnosti. To jsou kompetence, které vám mohou sloužit ve vašem osobním i profesionálním životě.

  Cena magisterského studia se bude lišit v závislosti na regionu a škole. Odhad celkové výše výdajů by měl být k dispozici u každé instituce.

  Kariéra v urbanistickém plánování se může pohybovat od návrhu architekta po politiku a vše mezi nimi. Můžete se rozhodnout stát se architektem krajiny nebo inženýrem, který se specializuje na rozlehání měst. Případně byste mohli jít do vlády, ať už jako volený úředník nebo v oblasti plánování a územního plánování. Mohli byste mít kvalifikaci pro pozici ve stavebnictví, zejména v projekčním stavitelství jako projektový manažer. Existují také možnosti jako spisovatelé a editoři architektonických a designových časopisů a publikací.

  Nalezení programu Master of Science může být stejně snadné jako kontaktovat místní univerzitu nebo hledat program online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.