Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Zvláštní efekty 2023/2024

5 Magistr Programy v Zvláštní efekty 2023/2024

Přehled

Po dokončení bakalářského programu a získání titulu, mnozí studenti chtějí pokračovat ve svém vzdělávání a stát se odborníky ve své oblasti výběru. Získání magisterského titulu může dát studentům vzrušující kariérní příležitosti, které by bez studia neměly.

Co je mistr v speciálních efektech? Tento program poskytuje studentům odborné znalosti o filmovém průmyslu. Studenti mohou absolvovat kurzy o editaci, grafickém návrhu nebo digitálních efektech. Kurzy obvykle pomáhají studentům rozvíjet hlubší pochopení toho, jak vytvářet úžasné speciální efekty ve filmu, používají takové techniky, jako jsou modely, kostýmy a počítačová grafika, aniž by ztratily základní umění rozprávění.

Studenti, kteří se účastní magisterského programu pro speciální efekty, mohou rozvíjet několik klíčových dovedností, které jim mohou pomoci uspět v budoucích zaměstnáních a pomáhat jim v osobním životě. Základní dovednosti v oblasti výpočetní techniky a studenti tvůrčího myšlení, které se mohou rozvíjet, by mohly v budoucnu vést k vyššímu placení. Rovněž je možné kultivovat dovednosti pro řešení problémů a pomůže studentům uspět v životě.

Master in Special Effects může trvat až několik let dokončit a ceny se liší v závislosti na škole. Nejlepší je, aby studenti kontaktovali školy přímo, protože školné se může drasticky lišit. Faktory, jako je umístění a trvání, by mohly ovlivnit také cenu programu.

Studenti s vysokoškolským vzděláním mohou mít přístup k mnoha vzrušujícím kariérám. Mnoho z nich si vybírá kariéru jako techniků speciálních efektů, zatímco někteří vykonávají práci jako multimediální umělci. Většina lidí, kteří mají ve filmovém nebo televizním průmyslu specializované studium specializovaných efektů, ale může existovat mnoho různých specializací, mezi které patří například kaskadér nebo režisér kinematografie.

Aby bylo možné uspokojit celosvětovou poptávku po dostupných třídách, mnoho univerzit nabízí kurzy jak online, tak osobně, což studentům umožňuje vytvářet vlastní plány. Chcete-li najít školu, která vyhovuje vašim potřebám, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Filozofie
  • Počítačové umění
  • Zvláštní efekty
Studijní obory
  • Filozofie (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát