Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Biologie
 • Zoologie
Studijní obory
 • Biologie (16)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

16 Magistr Programy v Zoologie 2024

  Magistr Programy v Zoologie

  Magisterský titul je pokročilý stupeň, který je sledován po absolvování bakalářského programu. Je to způsob, jak odlišit studenty od svých vrstevníků, kteří mohou mít stejnou kvalifikaci, ale mají pouze vysokoškolské vzdělání. Mistr zoologie / zvíře vědy se zaměřuje na vše týkající se zvířat a připravuje studenty na různých pracovních příležitostí.

  Co je mistr v zoologii / zvíře vědy? Tento stupeň je dobrou volbou pro ty, kteří se zajímají o zdraví a funkci všech druhů zvířat. Typické programy zahrnují kurzy v profilu oblastech, jako jsou zvířata pro společníka a sport, hospodářských zvířat, chování zvířat, bydlení a sociální péče, péče o zvířata a výživy, zdraví zvířat a medicíny a genetiky zvířat a chovu. Většina programů bude spolupracovat s psy, kočky, koně, hovězí maso a mléčný skot, ovce, prasata, sobů, drůbež a kozy, i když některé kurzy se mohou zaměřit na jiné druhy.

  Vydělávat Master v zoologii / zvíře vědy je prospěšný v mnoha ohledech. To dává absolventům konkurenční výhodu a zlepšuje jejich potenciál výdělku. To také poskytuje jim oběma profesních i osobních dovedností, které mohou být použity po celou dobu jejich života, jako je například analýza a řešení problémů a s ohledem na potřeby zvířat i společnosti.

  Existuje mnoho mezinárodních univerzit, které nabízejí možnost získat Master zoologie / zvíře věd. Vzhledem k tomu, každý program se liší podle délky trvání a specifické kurzy, náklady se liší stejně. Jakmile si zúžit vyhledávání, zavolejte škole zjistit, jaké náklady jsou zapojeny.

  Existuje mnoho kariéry k dispozici pro ty, kteří s Mistrem v zoologii / zvíře věd. Absolventi jsou připraveni na kariéru v oblasti výzkumu v mnoha oblastech. Mohou pracovat také v hodnocení, poradenství, vývoj produktů, učení a žurnalistiky.

  Pokud vydělávat titul on-line, je lepší, obraťte se na svého školou aby viděli, co se nabízí. Mnoho programů nabídnout vzdálenou vzdělávání pro některé nebo všechny z těchto kurzů. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.