Keystone logo

40 Magistr Programy v Biologie Agronomie Zemědělství 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Biologie
  • Agronomie
  • Zemědělství
Studijní obory
  • Biologie (40)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Biologie Agronomie Zemědělství

Vydělávat Master v Agronomické je nejlepší způsob, jak se zapojit do zemědělských studií, a získat nějaké praktické zkušenosti v tomto procesu. Studenti se seznámí s technickou stránkou, jako jsou rostlinné výroby, stejně jako manažerské aspekty agronomie.

Co je mistr v AF? Tyto programy umožňují studentům stát se odborníky v oblasti zemědělství. Po získání hlavního 's titul, budete plně seznámen s chovem zvířat, rostlinné výroby a mechanizace, kromě primární produkce, řízení obchodní činnosti a výroby živočišných a rostlinných produktů. Do učení vědy a strategie zemědělství, můžete pomoci vytvořit udržitelnější farmy do budoucna a zlepšení potravinové zdroje po celém světě.

Mistr v AF je velmi prospěšné, protože zahrnuje mnoho různých oblastí vzdělávání. Prakticky jsou zahrnuty všechny typy věd, z chemie s biologií.Kromě toho, budete rozvíjet podnikatelské a manažerské dovednosti, které jsou nezbytné k programu.

Stálo agronomie programu značně liší od univerzity k univerzitě, stejně jako od země k zemi. Máte-li zájem v této oblasti, měli byste kontaktovat konkrétní instituce pro více informací o jejich konkrétní náklady.

Agronomy je takový velký kategorii a zemědělství je tak zásadní, že je velmi široká škála volných pracovních míst s tímto druhem pán 's stupně. Je běžné, že pro absolventy, aby se stal konzultanti plodiny nebo manažerů zemědělských podniků, ale je také možné pracovat v chemickém kreací, šlechtění rostlin, nebo dokonce vzdělání. Můžete pracovat na farmách, v laboratořích, v podnikání, a další.

Masters v agrobiologie, je potřeba po celém světě, takže je snadné se dostat do programu, bez ohledu na to, kde žijete. Mezinárodní programy také umožňují vysokou flexibilitu tím, že on-line kurzy.Začněte tím, že zkoumá různých univerzitách "možnosti. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.