Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Magistr v Zdravotnické právo 2024

2 Magistr Programy v Zdravotnické právo 2024

Přehled

Dosažení magisterské studium je formální uznání pokročilé úrovně mistrovství v určité oblasti. Vyvrcholení tohoto typu programu, často zahrnuje specializovaný výzkum na téma, které je prezentován ve formě práce. Získání magisterský titul obvykle trvá přibližně dva až čtyři roky.

Co je mistr v medicínského práva? Mistr v medicínského práva bude poskytnout absolventům s pokročilou znalost témat obklopujících oblast zdravotnictví a medicínského práva. To zahrnuje různé teorie, moderní etické otázky, vztah mezi pacienty a zdravotníky a argumenty používané při lékařském soudních sporů. Magisterský stupeň je vhodný postup pro studenty, kteří dosáhli bakalářský titul z psychologie, biologie, ošetřovatelství, a správy zdravotní péče, mezi ostatními.

Pracovní směrem k absolventské hodnosti v lékařských práva je výhodné zejména pro ty, kteří v současné době pracují v lékařském oboru, kteří chtějí prosazovat své znalosti v určité oblasti. Stupeň jim může pomoci pokročit v jejich současném zaměstnání nebo se stát mohou požádat o lepší práci jinde.

Náklady na magisterského programu může vážit těžce na rozhodnutí studenta zvolit jeden program přes jiného. Student musí být schopen zdůvodnit výdajů na vzdělání v porovnání kariérního výhledu. Finanční informace jsou obvykle zveřejněny na školní webové stránky, ale budoucí studenti by měli mluvit se zástupci z hospitalizací školy a úřady finanční pomoc pro podrobnější informace.

Pro studenta pracovat směrem k magisterský titul v oboru zdravotnického práva, je užitečné vědět, že pracovní místa ve zdravotnictví jsou v neustálém poptávky.Je běžné, že absolventi tohoto programu věnovat se kariéře ve správě zdravotnictví, veřejné politice, a pojištění. Mistr v medicínského práva se vztahuje na zaměstnanosti v oblastech, jako je zákon o zdravotních informacích řízení, správy zdravotní péče, zdravotní péče a dodržování předpisů. Statistiky ukazují, že tato pracovní místa jsou v současné době na vzestupu.

Při výběru prostor pro pokročilé studium, se rozhodly pro program v oblasti medicíny zajišťuje, ten, který tam bude kariéry k dispozici po dokončení studia. Chcete-li se dozvědět více o dostupných programech zdravotnického práva, vyhledejte váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Právo
 • Zdravotnické právo
Studijní obory
 • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory