Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Zdravotní péče
 • Globální zdravotní péče
 • Zdravotní výchova
Studijní obory
 • Zdravotní péče (6)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

6 Magistr Programy v Zdravotní výchova 2024

  Magistr Programy v Zdravotní výchova

  Magisterský kurz je postgraduální program, který uděluje pokročilý stupeň úspěšným kandidátům. Třídy se obvykle zaměřují na konkrétní praktická témata, obchodní aplikace předmětu a akademický výzkum.

  Co je mistr ve výchově ke zdraví? Můžete absolvovat tento stupeň, pokud se chcete dozvědět o výzvách a dovednostech spojených se zlepšením zdraví prostřednictvím výuky a školení. Tyto programy mohou být k dispozici ve studovně nebo v kurzu, který není předmětem disertační práce, v závislosti na studentech a instituci. Kurzy mohou zahrnovat epidemiologii, terénní cvičení, sociologii, programové plánování a etiku. Navíc administrátoři a fakulty často vyžadují některé kredity buď v oblasti výzkumu, nebo certifikace. Tento důraz by se mohl přizpůsobit vašim osobním cílům, ale povaha programu může být také rozhodujícím faktorem.

  Náklady se mohou lišit podle faktorů, jako je pověst instituce a kvalifikace fakulty. Kontaktujte školy, které vás zajímají, pro odhad.

  Během programu zdravotní výchovy můžete rozvíjet interpersonální a obchodní dovednosti, které vám pomohou při hledání zaměstnání. Mohli byste také získat celoživotní podporu z profesionální sítě, kterou budete pravděpodobně vytvářet během kurzů a praktické terénní práce. Nadace ve vzdělávání vám může také pomoci sdílet své nápady a poznatky o medicíně způsobem, který zlepšuje zdraví vaší rodiny a komunity.

  Výuka programu Master in Health Education bude pravděpodobně založena na několika faktorech, jako jsou stipendia, umístění školy a typ vybraného programu. Jako takové je důležité potvrdit náklady přímo u instituce.

  Absolventi s magisterským vzděláním mají tendenci vykonávat kariéru jako učitelé nebo instruktoři nějakého druhu. Poté, co získáte titul v tomto předmětu, můžete mít zájem požádat o pozici jako zdravotní pedagog v komunitní organizaci. Mohli byste také pokračovat v kariéře v plánování zdravotní výchovy, což je povolání, které zahrnuje vypracování a provádění strategií pro zlepšení zdraví. S určitými zkušenostmi byste mohli hledat strategii rozvoje práce nebo strategii řízení pro zdravotnickou společnost.

  V mnoha zemích po celém světě jsou k dispozici magisterské programy v oblasti zdravotní výchovy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.