Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 22 Magistr v Zdraví 2024

22 Magistr Programy v Zdraví 2024

Přehled

Po dokončení jejich bakalářský titul, mohou studenti zapsat do Professional magisterském studijním programu podporovat jejich profesní cíle. Tato cesta studia je navržen tak, aby i přísnou výchovu a cenné pracovní zkušenosti v oblasti studenta 's výběrem.

Co je to profesionální mistr ve zdravotnických studií? Tento stupeň připravuje studenty pro povolání v oblasti zdraví. Jako takový, široká škála kurzu je obvykle zahrnuta do osnov, z tříd na výživu a cvičení na fyziologii a duševní zdraví. Když se dohromady, kurzy pomáhají vytvářet základ pro pochopení pro každého studenta, který oni jsou pak schopni aplikovat v praktických situacích při práci pracovních míst nebo stáží pro různé organizace v oblasti zdraví. Stínování zdravotnické odborníky dává studentům možnost objevit své místo na hřišti, a dokonce i síť pro pomaturitní pracovních příležitostí.

Snad největší výhodou užívat tento titul je velmi obohacující vliv na ostatní, "žije to umožňuje. Díky znalosti a zkušenosti získané prostřednictvím této cestě studia mohou studenti pokračovat mít reálný dopad na zdraví a kvalitu života svých klientů nebo pacientů.

Každá škola nabízí profesionální mistr ve zdravotnických studií budou mít různé náklady spojené s zápis a registraci. Konkrétnější informace o programu 's náklady mohou být stanoveny kontaktováním přijímací kancelář.

Profesionální mistr ve zdravotnických studií může sloužit jako odrazový můstek k široké škále různých kariéry. Jedním z nejčastějších aplikací tohoto stupně je kariéra ochrany zdraví při práci. Absolventi mohou hledat práci jako konzultanti oddělení lidských zdrojů a přispívají k tomu, že společnosti a firmy se starají o blaho svých zaměstnanců, v co největší možné míře.Studenti mohou rovněž pokračovat v činnosti jako zdravotních rizik auditorů, jak najít a minimalizovat nezdravé návyky na pracovišti. Absolventi, kteří se rozhodnou, že chtějí vykonávat lékařskou praxi může mít pevný základ znalostí v místě, za jejich zdravotní školy.

Studenti pro koho Professional Master in zdravotnických studií zní jako dobrý nošení se doporučuje použít. Naše databáze programů vám pomůže najít školu, která bude nejlépe odpovídat i váš program a své profesní cíle. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Profesní vzdělávání
 • Zdraví
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát