Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Biologie
 • Zahradnictví
Studijní obory
 • Biologie (55)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

55 Magistr Programy v Zahradnictví 2024

  Magistr Programy v Zahradnictví

  Mnoho bakalářských studijních programů vede přirozeně k vysokoškolskému vzdělání. Jednou z možností na této úrovni je magisterský titul. Programy magisterského studia obecně poskytují odbornou přípravu na konkrétní kariéru.

  Tito studenti s vysokoškolským vzděláním v oblasti věd o Zemi nebo příbuzných oborech mohou mít zájem vědět, co je Master v zahradnictví. Oblast zahradnictví usiluje o zapojení člověka do životního prostředí, aby poskytla kreativní řešení pro řešení problémů týkajících se zemědělství, krajinného designu a způsobů, jakým lidé využívají půdu. Subfieldy a oblasti specializace mohou zahrnovat květinářství, skleníkové technologie, vinařství, zachování vody, šlechtění rostlin, dietní intervence a zemědělské ekosystémy.

  Dokončení magisterského studijního programu v zahradnictví může studentům poskytnout lepší komunikační dovednosti, zejména pokud jde o sdílení a prezentaci znalostí o výzkumu zahradnictví, strategii a designu. Absolventi by měli být schopni identifikovat a posoudit různé problémy a řešení týkající se krajiny a zemědělství.

  Se studiem na plný úvazek, Master v zahradnictví může být dokončena přibližně za dva roky. Programy na částečný úvazek mohou trvat až tři až pět let. Finanční náklady se liší v závislosti na umístění výuky.

  V závislosti na specializaci studenta může magisterský titul v oboru zahradnictví vést k široké škále kariéry. Ty mohou být založeny na výzkumu, designu krajiny, ochraně, kultivaci, biogenetice nebo marketingu. Mezi příklady konkrétních kariér patří krajinný architekt, biogenetik, molekulární vědec nebo profesor nebo přednášející. K dalším možnostem patří práce jako manažer pro školku, zimní zahradu nebo veřejnou zahradu; zahájení podnikání jako producent ovoce nebo zeleniny; nebo kontrola kvality zemědělské produkce provozované soukromými nebo veřejnými podniky.

  Zahradnické kurzy jsou nabízeny v mnoha zemích po celém světě. K dispozici jsou také možnosti účasti nebo celého programu online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.