Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 Magistr v Vzdělávací politika 2024

19 Magistr Programy v Vzdělávací politika 2024

Přehled

Mnoho studentů absolvuje magisterský studijní program s cílem rozvíjet pokročilé dovednosti a získávat hluboké znalosti ve svém zvoleném oboru. Studenti mohou být povinni dokončit vysokoškolské studium nebo prokázat základní výzkum nebo předchozí školení ve svém oboru.

Co je mistrem vzdělávací politiky? Studenti, kteří tuto diplomovou práci absolvují, mohou studovat organizační vývoj, metodologii výzkumu a plánování vzdělávání, s různými důrazy, včetně toho, jak vláda ovlivňuje vzdělávání, zvyšuje příležitosti studentů, problematiku zvláštního vzdělávání, rozmanitosti a způsobu využití rodiny a komunity ke zlepšení vzdělání. Mohou se také naučit dovednosti pro analýzu, implementaci a vyhodnocování politik a postupů a využívání údajů pro zlepšení učení. Kurzy lidských zdrojů, rozvoje a vedení mohou být také zahrnuty v rámci učebních osnov. Třídy se často zaměřují na vzdělávání a rozvoj, protože se týkají pohlaví, rasových, náboženských a ekonomických rozdílů.

Absolventi se obvykle učí pokročilé dovednosti v plánování a schopnost realizovat dlouhodobé, komplexní strategie. Mohou se také naučit vynikající písemné a slovní komunikační dovednosti a získat schopnost kriticky analyzovat důležité otázky, které se týkají více stran s různým zázemím.

Náklady na absolventa se mohou lišit v závislosti na univerzitě, její poloze a způsobu, jakým jsou kurzy dodávány. Poplatky mohou být vypláceny v různých časových obdobích podle toho, zda student absolvuje kurzy v prezenční či částečné lhůtě.

Magisterský titul ve vzdělávací politice může vést k odměňování kariéry, která pozitivně ovlivňuje studenty a jejich vzdělávací vývoj. Absolventi se mohou stát programovými řediteli, správci institucionálních postupů nebo učiteli na jednotlivých školách nebo školních obvodech. Mohou zaujímat postavení senior analytiků, vzdělávacích pracovníků nebo nezávislých dodavatelů pro think-tanky v oblasti politiky, regionální nebo federální vládní agentury, partnerství veřejného a soukromého sektoru nebo soukromé organizace zaměřené na to, aby rozdíly ve vzdělání.

Osoby, které se zavázaly poskytovat vynikající a spravedlivé vzdělání, mohou hodnotit mnoho možností pro pokročilé stupně v místních institucích nebo on-line z univerzit v mnoha zemích po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Politika
  • Vzdělávací politika
Studijní obory
  • Právo (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát