Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 12 Magistr v Vzdělávání dospělých 2024

12 Magistr Programy v Vzdělávání dospělých 2024

Přehled

Studenti, kteří chtějí pokračovat ve studiu po absolvování bakalářského studia, se mohou zapsat do magisterského programu. Cílem magisterského programu je poskytnout vysokoškolské instrukce odborníkům a učitelům studentem, což vede ke zvládnutí oboru.

Co je Master ve vzdělávání dospělých? Tento program obvykle pokrývá velké pole vzdělávání dospělých na všech úrovních. Třída práce, semináře, přednášky, výzkum a terénní práce mohou být využity ke zvýšení znalostí studentů o vzdělávacích institucích a různých schopnostech dospělých studentů. Specializace v rámci tohoto magisterského studia mohou zahrnovat gramotnost, rozvoj komunity, průmyslový výcvik a rozvoj. Posouzení vzdělávacího prostředí a institucí s cílem jejich zlepšení je často součástí tohoto programu.

Mezi nejcennější přínosy tohoto programu patří rozvoj schopností kritického myšlení ve všech oblastech života. V profesní sféře absolventi často získají interpersonální dovednosti a mohou rozvíjet znalosti pro vytváření operativních učebních osnov, z nichž oba poskytují příležitosti pro více pracovních příležitostí a vyšší platy.

Náklady na tento program závisí na různých faktorech: kde je program umístěn, pokud jde o on-line nebo o cihlovou instituci a kolik finančních prostředků je k dispozici. Studenti by měli porovnávat a kontrastovat výhody a nevýhody všech možností.

Absolventi magisterského studia v oblasti vzdělávání dospělých jsou často žádaní v celém spektru vzdělávací kariéry. Pozice ve vzdělávání jako učitelé, správci a manažery jsou obvykle potřebné téměř v každé zemi na světě. Existuje také možnost pracovat jako lektor nebo učitel pro podniky, kde je důležitá schopnost poskytovat kritické informace zaměstnancům. Oblast výuky dospělých ve všech oblastech učení je také bohatou oblastí pro absolventy.

Mistr ve vzdělávání dospělých je populární pole a může být nabízen prostřednictvím mnoha univerzit. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Pedagogika
 • Vzdělávání dospělých
Studijní obory
 • Pedagogika (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát