Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 Magistr v Vláda 2023

19 Magistr Programy v Vláda 2023

overview

Odrazovým můstkem mezi bakalářským a doktorským studiem, magisterským studiem je postgraduální ocenění, které obvykle trvá až tři roky. Studenti, kteří dosáhnou svého cíle získat magisterský titul, mohou zjistit, že mají mnohem více příležitostí než ti, kteří to nemají.

Co je mistr ve vládě? Tento stupeň obecně poskytuje studentům širokou škálu znalostí, neboť se naučí zkoumat sociální instituce, včetně zkoumání oblastí reformy a vytváření změn ve společnosti. Jednotlivci v programu mohou naučit praxi a teorii politiky a tvorby politiky. Některé vzdělávací instituce umožňují studentům specializaci v oblasti, jako je politická komunikace, bezpečnostní studie nebo studie a řízení demokracie.

Studenti, kteří získají magisterský titul ve státní správě, se učí širokou škálu dovedností, jako je schopnost identifikovat a analyzovat problémy a pak vytvářet efektivní řešení, která vede k dobře zaokrouhleným osobám, které mohou vytvářet konkurenční životopisy. Mnoho studentů má silné pracovní znalosti o státní politice, ekonomice, statistikách a analýze politiky. Stupeň může učit jednotlivce, jak mluvit efektivně na veřejnosti, naslouchat aktivněji a lépe spravovat svůj čas.

Neexistuje žádné číslo, které by popisovalo náklady na získání titulu ve vládě. Obecně platí, že každá vzdělávací instituce nastaví svou vlastní cenu za kreditní hodinu a každá země má své vlastní zákony o tom, kolik může vysoká škola účtovat. Možnost dotací a stipendií může také změnit cenu.

Získání magisterského titulu ve vládě poskytuje řadu kariérních cest pro absolventy. Někteří mohou pokračovat ve své zjevné profesní dráze, jako například být lobbistou nebo politickým úřadem. Jiní se mohou rozhodnout pracovat jako správci lidských zdrojů, ekonomové nebo politologové. Jiní se mohou rozhodnout, že vyučují vládu na úrovni sekundárního nebo postsekundárního vzdělávání jako učitelé nebo profesoři. Ať už pro vládní agenturu, univerzitu nebo soukromou společnost nebo společnost, existuje mnoho možností.

Vysoké školy, univerzity a další instituce postsekundárního vzdělávání mohou poskytovat vládní programy týkající se magisterského studia po celém světě. Ti, kteří chtějí telecommute, mohou také v mnoha případech navštěvovat kurzy online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Politologie
  • Vláda
fields_of_study
  • Společenské vědy (19)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format