Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Venkovní sporty 2024

1 Magistr Programy v Venkovní sporty 2024

Přehled

Magisterský titul je program pro studenty, kteří mají bakalářský titul a chtějí získat hlubší pochopení předmětu, který si vybrali. Tyto tituly umožňují studentům prozkoumat vybrané téma a pokračovat v řízení na úrovni pozice v oboru.

Co je mistr ve venkovním sportu? Studenti, kteří milují nic víc, než být venku a sdílejí svou vášeň s ostatními, si mohou důkladně vychutnat získání titulu Master ve venkovním sportu. Studenti mohou absolvovat kurzy konzervace, výuky ve venkovním prostředí, specifické outdoorové sporty a další. Tyto kurzy typicky připravují studenty, aby navrhli a realizovali programy pro milovníky přírody. To vyžaduje, aby studenti asi dva roky dokončili magisterský studijní program ve venkovním sportu.

Získat Master ve venkovním sportu, studenti mohou zvládnout všechny druhy outdoorových aktivit, které mohou těšit ve svém volném čase, stejně jako v jejich kariéře. Dále se studenti mohou naučit vzdělávat různé skupiny lidí. Absolventi také typicky odcházejí s větším pochopením a uznání pro přírodní svět.

Mistr ve venkovním sportu může stát pro každého studenta různé částky. Lidé, kteří uvažují o tom, že nastoupí na takové dobrodružství, by měli přezkoumat míru vyučování každé školy a její umístění, aby zjistili náklady programu.

Tento studijní program je ideální pro lidi, kteří chtějí strávit svou kariéru ve velkém venkovním prostředí. Absolventi, kteří si vybírají specializaci ve vzdělávání, se mohou stát řediteli táborů pro tradiční letní tábory. Národní a státní parky často najali absolventy s mistrem ve venkovním sportu jako park rangers. Navíc absolventi mohou pokračovat v dobrodružstvích pro dospělé, jako jsou například turistiky a jízdy na kajaku. Nezáleží na kariéře, tito odborníci často tráví hodně svých pracovních míst pod otevřenou oblohou.

Ať už studenti chtějí studovat ve svých komunitách nebo celé jiné zemi, je pravděpodobné, že pro ně budou mít program Master in Outdoor Sports. Navíc někteří studenti zvolí možnost online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Sportovní studia
  • Venkovní sporty
Studijní obory
  • Sport (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory