Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 13 Magistr v Veřejně prospěšné práce 2024

13 Magistr Programy v Veřejně prospěšné práce 2024

Přehled

Studenti mohou rozšířit svůj kariérní potenciál o magisterský titul. Intenzivní studium konkrétního oboru může absolventům nabídnout další výhodu na pracovišti. Magisterský titul je také obvykle nezbytným odrazovým můstkem pro ty, kteří vykonávají doktorskou práci nebo některé studijní obory.

Co je Master v komunitní službě? Program obecně učí lidské chování, sociální spravedlnost a analýzu sociální politiky. Studenti mohou studovat globální zdravotní problémy, environmentální spravedlnost, komunitní rozvoj, domorodé práva a sociální práci. Dobrovolnické příležitosti mohou být k dispozici pro studenty, aby rozšířili své znalosti a dovednosti. Kurzová práce se může opírat o humanitární práci nebo sociální práci v závislosti na zájmech studenta a programu. Většina studentů dokončí programy v jednom až dvou letech studia.

Studijní program obecné služby může posloužit užitečným dovednostem. Výzkumné dovednosti a efektivní postupy vedení mohou prospěch komunitě a studentu ve své práci. Schopnost vypořádat se s individuálními rozdíly může být prospěšná pro práci na pracovišti i mezilidské vztahy.

Náklady na magisterský stupeň se mezi institucemi liší. Před započetím programu si prohlédněte instituci, studijní plán a poplatky. Kurzová zátěž, umístění a další faktory mohou ovlivnit náklady.

Mistr v komunitní službě může připravit studenty na pozice pracující jako komunitní vývojáři, neziskové ředitelé a vládní analytici. Pozice v sociální práci mohou být dostupné jak na domácí, tak i na mezinárodní úrovni, neboť jde o rostoucí oblast, která potřebuje kvalifikované osoby. Absolventi pracovali v zahraničních službách, diplomatických službách a podnikovém sektoru. Lékařská oblast nabízí potenciální pracovní příležitosti, jako je správce wellness programu a ředitel pro dosah. Studenti mohou také využít míru k přesunu do manažerských a vedoucích rolí.

Programy komunitních studijních programů často vyžadují praktické ponoření. Studenti si mohou vybrat z příležitostí po celém světě nebo flexibilních kurzů online. Začněte hledat níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Sociální práce
  • Veřejně prospěšné práce
Studijní obory
  • Společenské vědy (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát