Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Pedagogika
 • Výzkum vzdělávání
Studijní obory
 • Pedagogika (89)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

89 Magistr Programy v Výzkum vzdělávání 2024

  Magistr Programy v Výzkum vzdělávání

  Magisterský titul je výsledkem let studia v postgraduálním programu. Takový stupeň kvalifikuje absolventy jako odborníky v určitém oboru a může je dát na správnou cestu k získání doktorského titulu.

  Co je magisterský ve výzkumu vzdělávání? Tento studijní program může zlepšit studentské výzkumné dovednosti, pokud jde o teorie a systémy vzdělávání. Studenti by měli být schopni absolvovat hluboké znalosti o tom, jak provádět a analyzovat svůj vlastní výzkum s cílem zlepšit vzdělávací a akademické programy. Požadované kurzy v tomto programu mohou zahrnovat klasickou teorii testů, inferenční statistiku, organizační teorii, sběr dat, odhad parametrů a návrh hodnocení.

  Stupeň vzdělání by měl připravit absolventy pro pracovní sílu. Prostřednictvím své práce mohou studenti zlepšit své analytické, komunikační a týmové dovednosti, které jim pomohou po absolvování získat práci v oblasti výzkumu.

  Existuje mnoho faktorů, například zda se může student zavázat k programu na plný úvazek, který může ovlivnit náklady na program. Nejlepší způsob, jak studenti plně pochopit náklady, je oslovit škola podle svého výběru pro více informací.

  Absolventi s vysokoškolským vzděláním by měli mít možnost najít práci v různých oborech a organizacích, včetně vysokých škol, finančních institucí, školních obvodů, neziskových organizací nebo jiných obchodních odvětví. Mohou najít práci jako ředitelé učení, vyvíjet nové učební osnovy pro školy, které by následovaly, nebo sloužit jako poradci nebo poradci, pomáhat aplikovat výsledky výzkumu do situací v reálném světě. K dalším možným kariérám patří analytik údajů, koordinátor výzkumu, správce vzdělávání, vedoucí výzkumný pracovník a poradce pro měření.

  Výzkumné programy online vzdělávání jsou k dispozici ve školách po celém světě. Tyto programy mohou být obzvláště atraktivní pro studenty, kteří mají zaměstnání na plný úvazek, žijí ve venkovských oblastech nebo se jinak nemohou zavázat k tradičním školním programům. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.