Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Pedagogika
 • Technologie pro vzdělávání
 • Výukové systémy
Studijní obory
 • Pedagogika (51)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

51 Magistr Programy v Výukové systémy 2024

  Magistr Programy v Výukové systémy

  V magisterském programu jsou kurzy nabízeny na vyšší úrovni obtížnosti a specifičnosti než v programech udělujících vysokoškolské tituly, obecně řečeno. Ti, kteří mají v úmyslu pokračovat v doktorském studiu nebo v pokročilé profesní kariéře, mohou vyžadovat výcvik mistrů.

  Co je Master ve vzdělávacích systémech? Systémy učení, technologie a postupy podporující vzdělávání jsou přítomny ve všech situacích, ve kterých jsou přenášeny znalosti nebo dovednosti. Příklady se pohybují od modelování počítačů pro učitele fyziky k něčemu tak základnímu jako samotný jazyk. Studenti pravděpodobně zjistí, že programy, které zkoumají předmět, přinášejí různé tituly, například technologii učebních systémů, učební vědu nebo vzdělávací systémy. Kurz je obvykle podobný, bez ohledu na jméno. Člověk by měl očekávat, že se setká s třídami v oblasti inovací, výzkumu v oblasti vzdělávání, výuky a vývoje systémů. Většina studijních programů vyžaduje související praxi nebo studium na úrovni bakalářského studia pro přijetí.

  Pochopení způsobu, jakým učební práce mohou vést k většímu osobnímu akademickému úspěchu. Mohlo by také pomoci optimalizovat schopnost učit se různým předmětům. Navíc většina absolventů programů učebních systémů magisterské úrovně zjistí, že jsou lépe seznámeni s komunikační technologií, což je užitečná dovednost v mnoha akademických a profesních kariérách.

  Výuka pro magisterský titul v tomto tématu může být změněna na základě mnoha faktorů. Umístění školy, individuální úspěch a zaměření na kurz, například výzkum nebo odborné, určují cenu. Náklady jsou často uvedeny někde v popisu programu.

  Výuka je často první profesí, která vám pomůže při diskusi o jakémkoli vzdělání. Tradiční vyučující v učebnách by mohli mít prospěch z tohoto studia, ale i výzkumníci. Tito lidé řídí efektivitu a dostupnost informací vyvíjením nových technologií a optimalizací současných systémů. V podnikovém světě mohou existovat další příležitosti, kdy odborníci na vzdělávací systémy v oblasti lidských zdrojů nebo vzdělávacích oddělení často mají za úkol usnadňovat udržitelnou nábor a rekvalifikaci v době růstu a restrukturalizace.

  Jeden by mohl získat Master in Learning Systems na libovolném počtu univerzit po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.