Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 42 Magistr v Výuka jazyků 2024

42 Magistr Programy v Výuka jazyků 2024

Přehled

Magisterský titul je obvykle víceletý program zaměřený na konkrétní předmět. Tyto programy se často používají jako zdokonalení bakalářských studií a jako takové vyžadují, aby žadatelé dokončili vysokoškolské vzdělání.

Co je Master v výuce jazyků? Tyto vzdělávací kurzy se většinou zaměřují na výuku cizích jazyků. Existuje řada certifikací, které jsou k dispozici i pro budoucí učitele cizích jazyků, a tyto kurzy se obvykle konají na mnohem vyšší akademické úrovni, často probíhající v průběhu dvou až tří let. Studenti mohou očekávat, že se setkají s vyučovacími hodinami, které se zabývají rozsáhlým výzkumem, a také podporou vývoje praktických učebních dovedností. Společné kurzy zahrnují návrh testů, odbornou praxi, pedagogiku a vzdělávání dalších učitelů. Tyto kurzy jsou obvykle k dispozici v různých institucích, a to jak online, tak v tradičních formátech ve třídě.

Dalo by se očekávat, že po absolvování takového programu, pokud si to přejete, cestovat do zahraničí, protože znalosti získané v těchto kurzech se obvykle zaměřují na výuku v zahraničí. Dovednosti získané na postgraduální škole, jako je vedení rozvrhu, stanovení termínů a zobrazení schůzek, jsou často charakteristickými znaky úspěchu v jakémkoli podniku.

Vyšetřte náklady na školení u několika institucí, než budete pokračovat v aplikacích. Rozsah vaší investice se pravděpodobně bude lišit od jedné instituce nebo vzdělávacího zařízení k druhému.

Po absolvování magisterského studia v oblasti výuky jazyků může absolvent pracovat jako akademický badatel, správce školy nebo učitel cizího jazyka. Výzkumníci často používají své znalosti a organizační schopnosti ke zkoumání a řešení problémů ve vzdělávání. Administrátoři by mohli řídit školy nebo instruovat kolegy učitele. Učitelé sami často cestují po celém světě, aby instruovali studenty v jazyce.

Postup hledání programu je zpravidla poměrně rozsáhlý, takže začněte co nejdříve. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Učení
  • Výuka jazyků
Studijní obory
  • Pedagogika (42)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát