Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 30 Magistr v Výtvarné umění 2023

30 Magistr Programy v Výtvarné umění 2023

Přehled

Studenti, kteří chtějí zlepšit své kariérní příležitosti, přejít do jiného oboru nebo jednoduše získat osobní naplnění, mohou získat magisterský titul. Mnoho institucí nabízí programy na plný a částečný úvazek.

Co je mistrem v oblasti výtvarných umění? Existuje široká škála magisterských programů, které se zaměřují na posílení uměleckých schopností jednotlivců, včetně malby, kresby, psaní, fotografování a hereckých programů. Nezáleží na tom, na jakém poli se student rozhodne vstoupit, může očekávat důkladné studium, aby mohl jemně doladit svou disciplínu. Studenti mohou studovat historické éry uměleckých hnutí a různé techniky k dokončení projektů nebo rozvíjení portfolia. Mnoho programů nabízí možnosti stáží, kde mohou studenti získat smysluplné životní zkušenosti.

Studenti, kteří dokončí tento program, získají spokojenost s vylepšením jejich kritického myšlení, řešením problémů a schopností týmové spolupráce.Naučí se vytvářet smysluplnou práci, stejně jako efektivně spolupracovat s ostatními, což může být v mnoha odvětvích velmi cenné.

Náklady na Master in Creative Arts závisí na instituci. Délka programu se může drasticky lišit, od jednoho roku do několika let. Doporučuje se, aby se studenti obrátili na správní úřad instituce, aby zjistili, zda náklady odpovídají jejich rozpočtu.

Absolventi magisterského oboru Creative Arts odcházejí se zvýšenou schopností vykonávat své umělecké řemeslo. Mnoho z nich může řídit týmy nebo dokonce začít s organizacemi. Někteří se stali profesionálními umělci, kteří dělali své dílo k prodeji online nebo v obchodech. Jiní jsou v organizacích rekrutováni, aby se stali profesionálními fotografy, spisovateli, grafici nebo navrhovateli. Výuka ve veřejných a soukromých univerzitách nebo vysokých školách je také populární cestou; Jiní se rozhodnou nabídnout individuální individuální lekce.

Existuje mnoho možností, jak získat tento titul k dispozici po celém světě.Chcete-li začít, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Filozofie
  • Výtvarné umění
Studijní obory
  • Filozofie (30)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát