Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 22 Magistr v Výtvarná výchova 2024

22 Magistr Programy v Výtvarná výchova 2024

Přehled

Magisterské tituly nabízejí pokročilé možnosti pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve svém vzdělávání. Typicky malé velikosti v postgraduálních programech umožňují studentům získat dovednosti potřebné k rozvoji své kariéry s jedním až dvěma roky intenzivního studia.

Co je mistrem umění výuky? Absolventské programy v oblasti výtvarné výchovy mohou připravit studenty na získání vlastního vzdělání po celém světě. Studenti se mohou specializovat na střední či éry specifické vzdělávání nebo se mohou rozhodnout pro vyvážení svých učebních osnov širokou paletou uměleckých technik, historie a instrukčních metod. Jiné oblasti specializace mohou zahrnovat obhajobu, historii, umění komunity, muzejní vzdělání a umění. Studenti obvykle obdrží silný učební plán teoretické a praktické zkušenosti jak uvnitř, tak i mimo studio, honing se jako vynikající pedagogové prostřednictvím přísné práce a výzkumu.

Studenti, kteří absolvují magisterské studium výtvarné výchovy, mohou získat schopnost učit se ve více věkových skupinách, provádět vyčerpávající umělecké analýzy a kritiku a letět s historií historie s profesionalitou a citlivostí. Tyto vlastnosti mohou vést studenty k povolání a umožnit mu, aby se dále rozvíjel jako umělec.

Náklady spojené s pokročilým stupněm by měly být využívány s ohledem na životní náklady a požadavky na čas. Vzhledem k tomu, že každý program má odlišné požadavky a jedinečný harmonogram poplatků, studenti, kteří se zajímají o studium, by měli kontaktovat své univerzity, aby si je mohli přesně posoudit.

Neexistuje žádné typické pracovní prostředí pro osoby s touto kvalifikací, protože poskytuje cestu k mnoha různým povoláním. Studenti obvykle pracují v rámci veřejných škol, univerzit, muzeí, uměleckých center a uměleckých galerií, ačkoli existuje mnoho dalších průmyslových odvětví, která tuto dovednost také vyzývají. Ředitel galerie, umělecký pedagog, specialistka na muzea, umělecký učitel, umělecký konzultant a vzdělávací poradce jsou jen hrstka pracovních titulů, které absolventi tohoto oboru drží.

Rodina a pracovní život nemusejí bránit pokročilému vzdělání. Můžete absolvovat magisterské studium výtvarné výchovy s tradičními nebo online třídami. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Učení
  • Výtvarná výchova
Studijní obory
  • Pedagogika (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát