Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Inženýrství
 • Strojírenství
 • Výrobní inženýrství
Studijní obory
 • Inženýrství (35)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

35 Magistr Programy v Výrobní inženýrství 2024

  Magistr Programy v Výrobní inženýrství

  Studenti, kteří chtějí posílit svůj životopis, se často obracejí na magisterské studijní programy pro pokročilé studium. Obvykle dokončené v jednom až třech letech, tito absolventi-úrovně stupňů mohou pomoci založit studenty jako vysoce-vyškolení odborníci v jejich oblasti volby.

  Co je Master in Manufacturing Engineering? Master in Manufacturing Engineering může nastavit studenty na cestu k úspěšnému výrobnímu řízení. Studenti mohou rozvíjet dovednosti potřebné v rámci svých inženýrských oborů a naučit se kombinovat obchodní praktiky s nejnovějšími inovacemi v oblasti vědy a techniky. Kurikulá obvykle zahrnují silné zaměření na inženýrství a vědy o materiálech s menším důrazem na obchodní praktiky, školení studentů o vývoji jedinečných výrobních systémů pro daný projekt. Výrobní projekty mohou mít průmyslový, mechanický, letecký nebo občanský charakter.

  Absolventi výrobního inženýrství mohou získat mnoho kritických dovedností a dovedností, včetně pokročilých inženýrských technik, strategií vývoje produktů a účinných postupů vedení. Studenti mohou s těmito dovednostmi dále rozvíjet svůj profesní a osobní rozvoj a aplikovat své vzdělání na odměňovanou kariéru v oblasti svých snů.

  Umístění magisterského programu do rozpočtu může být jednodušší, než se zdá. Dálkové programy často nabízejí studentům cenově dostupné alternativy k místním programům, i když náklady se budou mezi univerzitami lišit. Potenciální studenti by měli kontaktovat své vybrané univerzity, aby obdrželi podrobné plány poplatků a pomoc při plánování rozpočtu.

  Výrobní inženýrství poskytuje studentům bohatou kariérní příležitost, o které se předpokládá, že budou pokračovat v expanzi, jak více technologií začlení do každodenního života. Absolventi tohoto titulu se mohou kvalifikovat na pozici výrobních výzkumných pracovníků, manažerů kvality, obchodních konzultantů, manažerů průběžného zlepšování a manažerů výroby. Mezi další možné kariéry patří práce v oblastech, jako je nákup, profesní rozvoj a zlepšování procesů.

  Absolvování Master in Manufacturing Engineering je snadnější než kdykoli předtím díky dostupnosti on-line a on-campus tříd. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.