Keystone logo

23 Magistr Programy v Scénické umění Film Výroba filmů 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Scénické umění
  • Film
  • Výroba filmů
Studijní obory
  • Scénické umění (23)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Scénické umění Film Výroba filmů

Magisterský titul je první stupeň postgraduálního vzdělání po ukončení vysokoškolského bakalářského studia. Nabízí další studium akademického tématu zájmu nebo odborné přípravy a vzdělávání ve snaze o určitou profesní kariéru.

Co je mistr filmu? Tento stupeň je pro aspiranty filmařů, kteří se chtějí naučit vytvářet filmy. Existuje několik studijních cest, které jsou obvykle k dispozici studentům, které mohou zahrnovat psaní scénářů, režii, editace, produkce, kinematografii, dokumentární tvorbu a nahrávání a design zvuku. Výzkum může být kombinován s aplikovaným výcvikem v použití studia nebo zkušebního prostoru, fotoaparátu, zvuku a osvětlovacího zařízení, zvukových a editačních sad a různých médií. Další možné studium může zahrnovat scénáře, vizuální vyprávění, politiku, sociální aktivismus, mediální průmysl a mediální právo a etiku.

Studenti v magisterském studiu filmových programů se mohou naučit spolupracovat mezi sebou, a to především proto, že filmové tvorby jsou často družstvem. Výzkumné dovednosti jsou zpravidla také zdokonalovány, stejně jako řízení projektů a interpersonální komunikační schopnosti, které jsou použitelné pro všechny pracovní směry.

Programové náklady se liší v závislosti na vzdělávací instituci, zemi, kde je založen, a délce programu. Studenti mohou očekávat, že strávit nejméně jeden až tři roky dokončit titul.

Možnosti kariéry pro absolventy Filmmaking mohou zahrnovat režisér, producent, kameraman, scenárista nebo redaktor ve filmovém a televizním průmyslu. Existují další role v produkci filmu, jako je návrhář zvuku, návrhář výroby nebo vizuální efekty. Absolventi mohou chtít sledovat nezávislé filmy nebo hledat příležitosti v rámci významných vysílacích nebo filmových produkčních společností. Kariéra ve filmových archivech, distribuce nebo vylepšení jsou další možnosti.

Magisterské studium v ​​programech filmu je k dispozici na univerzitních univerzitách a v online programech po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.