Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 96 Magistr v Výpočetní technika 2023

96 Magistr Programy v Výpočetní technika 2023

overview

Když jednotlivci začnou pracovat na magisterském stupni, obvykle mohou očekávat, že stráví jeden až tři roky ve škole. Studenti obvykle absolvují výzkumný projekt nebo práci před absolvováním. Znalosti a dovednosti získané z postgraduálního studia připravují osobu pro vyšší platovou kariéru nebo pro přijetí do doktorského programu.

Jednotlivec s vysokoškolským vzděláním se může divit, co je Master in Computing? Tento typ programu poskytuje kritické znalosti o roli digitálních systémů a jejich řízení v rámci organizací. Výpočtové a programovací jazyky budou vyvíjeny na pokročilé úrovni. Kurz zahrnuje témata projektů informačních technologií, otázky správy databází, etika, digitální inovace, výzkum a rozhraní člověk / počítač. Instruktoři se často zaměřují na praktické uplatnění teorií v terénu.

Student, který dokončí počítačový magister, dosahuje pokročilé úrovně znalostí, které přímo souvisí s potenciálními kariéry. Techniky řešení problémů a manažerské techniky připravují studenty na role v administrativních kapacitách.

Výpočet je globální pole a pokročilé kurzy jsou k dispozici téměř kdekoli na světě. Tím je obtížné vyčíslit seznam výdajů nebo předpovědět průměrné náklady. Po určení toho, který program splňuje vzdělávací cíl, může být jednotlivec schopen odhadnout hrubý odhad finanční částky potřebné pro absolvování studia.

Pozice jako vývojáři softwaru a inženýři jsou v současnosti k dispozici po celém světě. Vládní agentury, vojenské operace, veřejné a soukromé organizace a univerzity vyžadují vyspělé výpočty zaměstnanci, aby usnadnily návrh a vývoj softwaru a hardwaru a digitálních technologií. Absolvent může být zaměstnán v oblasti kvantové výpočetní techniky nebo se rozhodl pro kariéru jako výzkumný inženýr, manažer IT nebo obchodní analytik.

Někteří studenti preferují navštěvování univerzity na fyzické stránce, zatímco jiní vyžadují flexibilitu online kurzů. Učební osnovy jsou k dispozici pro splnění různých vzdělávacích cílů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Výpočetní technika
fields_of_study
  • Technologie (96)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format