Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 209 Magistr v Uměnovědná studia 2023

209 Magistr Programy v Uměnovědná studia 2023

overview

Magisterský titul je pokročilý akademický titul udělený jednotlivcům, kteří úspěšně absolvovali přísný studijní program v konkrétním oboru nebo oboru. Většina magisterských studijních programů trvá zhruba dva roky úplné a navazuje na znalosti získané v souvisejících bakalářských studijních programech.

Co je to mistr umění? Tento komplexní studijní program je určen pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti o dějinách umění, kulturní kritice, humanitních oborech, teorii médií a souvisejícím tématům. Účastníci magisterského studia v uměleckých studiích budou umělecké tvorby v sortimentu forem a médií a budou se účastnit řady praktických aktivit týkajících se muzejní praxe a uměleckého postavení v moderní a historické společnosti. Další oblasti studia v programu Master in Arts Studies obecně zahrnují společné muzejní praktiky, kurátorské studie a přehled kritických a tvůrčích psacích tipů a technik.

Úspěšní absolventi programů magisterských studií umění jsou vybaveni tak, aby mohli převzít řadu rolí napříč širokým sortimentem oblastí souvisejících s uměním a jsou často najatí a mohou ovládat více peněz než jejich kolegové bez pokročilých uměleckých studií.

Náklady na získání magisterského studia v oboru studia umění se liší v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří délka programu, zeměpisný region, v němž se uskutečňuje, a celková prestiž programu a školy, která je nabízejí.

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program Master in Arts Studies, často vyhledávají práci jako prodejci umění, kurátorové muzea a kurátorští odborníci, fotografové, grafici, umělci nebo v řadě různých digitálních a multimediálních pozic.

Pokud Master in Arts Studies zní přímo do vaší uličky, přejděte do rozsáhlého adresáře programů společnosti Masterstudies a použijte formulář pro nalezení toho, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Filozofie
  • Uměnovědná studia
fields_of_study
  • Filozofie (209)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format