Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 Magistr v Umění a design 2024

10 Magistr Programy v Umění a design 2024

Přehled

Master of Professional studií (MPS) je post-bakalářského titulu navržen tak, aby kombinovat praktické znalosti, zkušenosti a analýzy v interdisciplinární oblasti za účelem zaměřit konkrétně v této oblasti.

Jaké jsou odborné studie v umění a designu? Master of profesionálních studií se této koncentraci mohou zdokonalovat v na aplikovaných oblastech, jako je osvětlení nebo design interiéru, nebo může vypadat výhradně na počítači a webové hry rozvoji. Ročníková práce může zahrnovat kurzy v oblasti designu a koncepci, psychologie, počítačové vědy, uplatňování a udržitelnosti, strategické řízení, ekonomiky, řízení projektů, a branding a marketing. Tento typ stupně cílem je připravit absolventy pro aktivní vedoucích pozicích v aktuálních projektech, od vizualizace až do konce.

Jednou z velkých výhod pro profesionální studia programu je množství kontaktu student zkušenosti s lídry ve svých oborech. Například v programu Master of Games rozvoj, mohou studenti spolupracovat s profesionální vývojáře v průběhu projektů, a mají možnost prokázat své vlastní návrhy na lídry. Studenti se mohou pěstovat vztahy, které se pohybují mimo vyučování a do jejich kariéry.

Náklady na stupně se mohou lišit od univerzity k univerzitě. Obraťte se na školu podle svého výběru zjistit podrobnosti týkající se výuky a registračních plány.

Master of Professional studií v umění a designu může nabídnout mnoho možností profesního rozvoje na absolventa. Specifické studie může vést k pozici v interiérovém designu pro zdravotnictví.Tam je potřeba pro profesionály v soukromém průmyslu a obcí pro udržitelný plánování a rozvoje. Světelný design má aplikace ve všech oblastech architektury, od podnikového ústředí do divadla. Herní průmysl hledá inovátory, kteří mají vzdělání a zkušenosti, aby své výtvory na trh. Konstrukční a vývojové dovednosti jsou velmi zaměstnat v elektrotechnice, u jiných oborů.

Prohlédněte si naši rozsáhlou databázi programů, které ukazují, jak udělat další krok ve své profesní kariéře v umění a designu. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Profesní vzdělávání
 • Umění a design
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát