Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Magistr v Umělecký tisk 2023/2024

4 Magistr Programy v Umělecký tisk 2023/2024

Přehled

Získat magisterský titul je obdivuhodný cíl, který by mohl nabídnout více kariérních příležitostí studentům, kteří program dokončí. K dispozici je každý, kdo absolvoval bakalářský titul. Tento typ programu poskytuje studentům odborné znalosti v oblasti jejich výběru.

Co je Mistr ve výtvarné tvorbě? Tento typ studijního oboru umožňuje umělcům rozvíjet odborné znalosti o tiskových médiích. Kurz může zahrnovat historické a současně i současné a studenty se mohou naučit, jak tyto dva sloučit. Studenti se obvykle naučí, jak vytvářet poutavé výtisky pomocí tradičních a experimentálních metod. Každý jednotlivý kurz je obecně navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti o všech aspektech tvorby grafiky.

Studenti, kteří získají titul Master in Printmaking, mohou rozvíjet dovednosti, jako je tvůrčí myšlení, a mohou vyvíjet skvělé počítačové dovednosti pro tvorbu umění prakticky. Obě tyto schopnosti mohou v budoucnu způsobit, že studenti budou mít nárok na vyšší platbu. Studenti se také mohou naučit marketingové dovednosti, které by mohly pomoci prodat své umění po celou dobu jejich života.

To může trvat kdekoli po dobu jednoho až tří let získat magisterský titul v tisku a náklady se liší široce. Každá škola má vlastní výuku a poplatky a faktory, jako je to, zda je třída nabízena osobně nebo online, může ovlivnit náklady.

Lidé, kteří jsou držiteli titulu Master in Printmaking, mohou mít nárok na mnoho pracovních míst. Ti, kteří rádi pracují pro sebe a sestavují vlastní plány, se mohou rozhodnout pracovat jako samostatně výdělečně činní umělci. Jiní mohou vykonávat kariéru v umělecké společnosti nebo v designovém studiu. Kariéra jako grafický návrhář může být možnost, zatímco jiní studenti dávají přednost sdílení svých znalostí a stanou se učiteli. S pevnou znalostí tvorby grafiky může být k dispozici mnoho uměleckých kariér.

Pro studenty, kteří pracují nebo potřebují vyrovnat své vzdělání s rodinou, mohou být dobrou volbou on-line kurzy. Získání třídy online vám dává větší flexibilitu pro dosažení lepšího vzdělání při zachování vašeho osobního života. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Filozofie
  • Užité umění
  • Umělecký tisk
Studijní obory
  • Filozofie (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát