Keystone logo

243 Magistr Programy v Technologie Umělá inteligence 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Technologie
 • Umělá inteligence
Studijní obory
 • Technologie (243)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Magistr Programy v Technologie Umělá inteligence

  Přihlášení do magisterského programu po získání bakalářského titulu může studentům poskytnout pokročilé znalosti v předmětech, které zlepšují jejich kariéru. Tento titul může kvalifikovat studenty jako odborníky ve vybraných oborech a zpřístupnit jim širší výběr vysoce placených pracovních míst, než kdyby měli pouze bakalářský titul.

  Co je mistrem v umělé inteligenci? Jedná se o program, jehož cílem je poskytnout studentům hlubší znalosti o technologii a jak používat logiku k vytvoření umělé inteligence. Studenti mohou studovat mechanika, jako je inženýrství a robotika, a přitom se věnovat kurzům, které zkoumají principy logiky, programování a inteligence. Každý kurz obvykle dává studentům hluboké znalosti o aspektu strojového učení a učí je vytvářet a programovat unikátní projekty pro oblast umělé inteligence.

  Mnoho dovedností může být rozvíjeno během magisterského programu, které by mohlo v budoucnu vést k vysoce placeným pracovním místům a kariérnímu postupu. Studenti mohou rozvíjet kritické myšlení a technologické dovednosti, které jim pomohou vyniknout ve své profesní oblasti, a mohou se také naučit klíčové schopnosti řešit problémy.

  Vzhledem k tomu, že dokončení magisterského studia může trvat od jednoho do tří let, náklady se dramaticky liší. Každá škola je odlišná a má své vlastní stanovené školné a umístění kurzů může také ovlivnit cenu.

  Oblast umělé inteligence je poměrně nová a vzrušující a řada zajímavých kariér je k dispozici těm, kteří mají správný stupeň. Někteří studenti se mohou rozhodnout pracovat jako softwaroví inženýři, zatímco jiní preferují kariéru jako analytici. Mnozí hledají pozice jako vývojáři. K dispozici jsou také pracovní místa pracující s aplikacemi pro strojové učení a nové možnosti kariéry se nadále objevují při rozšiřování trhu.

  Vyrovnávání osobních životů se vzděláním je pro mnohé studenty výzvou. Řada univerzit začala nabízet kurzy online, aby studentům poskytla flexibilitu, kterou potřebují k úspěchu. Chcete-li najít univerzitu, která vyhovuje vašim potřebám, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.