Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Turismus a pohostinství
 • Turismus
 • Udržitelný turismus
Studijní obory
 • Turismus a pohostinství (17)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

17 Magistr Programy v Udržitelný turismus 2024

  Magistr Programy v Udržitelný turismus

  Magisterský studijní program hones dovednosti, které studenti naučil v bakalářských studijních programech. Studenti se stávají odborníky v daných oborech a otevřou dveře pro získání výhodnějších kariérních vyhlídek.

  Co je Master v udržitelném cestovním ruchu? Jak naznačuje název, studie udržitelného cestovního ruchu se zabývá průnikem mezi environmentálním a turistickým průmyslem. Studenti mohou studovat obchodní řízení, pohostinnost a udržitelnost a rozvíjet způsoby, jak inovovat. Někteří studenti možná potřebují dokončit diplomovou práci k dokončení programu. Studenti mohou často zaměřit své studie na ekonomiku cestovního ruchu, strategické řízení, marketing nebo více. Studenti na plný úvazek mohou potřebovat jeden až dva roky k získání titulu Master in Sustainable Tourism, v závislosti na programu.

  Studenti, kteří absolvují magisterský program v oblasti udržitelného cestovního ruchu, obecně získali dovednosti v oblasti řízení podniku, které hodlají mnohé společnosti. Kromě toho mohou zaměstnavatelé tyto absolventy hledat kvůli jejich kritickému myšlení a porozumění velkým tržním silám.

  Někteří inženýři v udržitelném cestovním ruchu mohou stát více než jiní. Je důležité, aby se studenti se svými vysokými školami ujistili, kolik bude jejich konkrétní programy stát. Měly by se dotazovat na cenu za kreditní hodinu, na počet kreditních hodin, které mohou potřebovat, a na rozdíl od místních nebo zahraničních studentů.

  Po dokončení magisterského studia v oblasti udržitelného cestovního ruchu mohou mít lidé k dispozici mnoho kariérních možností. Někteří absolventi se stali řediteli turistického ruchu, kteří dohlížejí na provoz hotelů, letovisek a dalších turistických destinací. Jiní pracují pro firmy cestovního ruchu, jako jsou výletní linky. Tito konzultanti a poradci pracují na tom, aby jejich společnost byla ekologičtější bez obětování kvality. Někteří tito profesionálové pracují na úrovni ředitelů ve firmách zaměřených na cestovní ruch a řídí celé týmy spolupracovníků.

  Stejně jako cestovní ruch může mít kdekoli, mohou studenti získat Master v udržitelném cestovním ruchu odkudkoli s připojením k internetu. Studenti, kteří upřednostňují tradiční učebny, si mohou vybrat mezi místními, regionálními a mezinárodními univerzitami. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.