Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 24 Magistr v Udržitelné zemědělství 2023

24 Magistr Programy v Udržitelné zemědělství 2023

overview

Magisterský titul je skvělý způsob, jak ukázat věnování a vášeň pro povolání. Dosažení vyššího vzdělání může mít za následek lepší nabídku pracovních příležitostí a kariéru, která uspokojuje jak osobní, tak i profesní.

Co je Master v udržitelném zemědělství? Tento typ stupně učí dopady zemědělských postupů na přírodní prostředí a jak minimalizovat dopad při maximalizaci výroby. Jednotlivé programy mohou mít regionální charakter nebo mohou poskytovat globálnější přístup. Různé zemědělské a biologické vědy jsou obecně řešeny tak, aby studenti osvětlili výrobní prostředky, nejlepší postupy řízení a další aspekty udržitelného zemědělství.

Student tohoto stupně se může naučit být moderními zemědělskými postupy a výrobou potravin. Studenti se také mohou seznámit s tím, co znamená "ekologická" diferenciace, a také ekonomický dopad udržitelného zemědělství. Toto vzdělávání může pomoci informovat rozhodnutí v celodenním životě.

Náklady na absolvování magisterského studia v oblasti udržitelného zemědělství se liší v závislosti na tom, které studenti se chtějí zúčastnit a kde se nachází. K dispozici je řada možností.

V oblasti udržitelného zemědělství je k dispozici mnoho pozic, od výzkumu až po praktické aplikace. Je možné se stát zemědělským manažerem nebo ředitelem udržitelnosti v potravinářském průmyslu. Jednotlivci s magisterským vzděláním v udržitelném zemědělství mohou nalézt výukové pozice v mnoha kapacitách, které pomohou připravit novou generaci pěstitelů a producentů na udržitelné metody. Existují také nadace, organizace a vládní agentury, které potřebují výzkumníky k dalšímu rozvoji udržitelného zemědělství.

Školy po celém světě nabízejí tituly v udržitelném zemědělství, takže je možné získat tento typ vzdělávání na mnoha místech. Tento typ programu obvykle trvá dva roky. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Udržitelnost
  • Environmentalistika
  • Udržitelné zemědělství
fields_of_study
  • Udržitelnost (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format