Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Filozofie
 • Užité umění
Studijní obory
 • Filozofie (16)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

16 Magistr Programy v Užité umění 2024

  Magistr Programy v Užité umění

  &nbsp

  Umění je všude, kam se podíváte. Z módy na webových stránkách, které procházíte, principy užitého umění, aby to možné a přitažlivý. Studium aplikované umění pomáhá klíčovými část svého profesního života.

  Jaké jsou Užité umění?

  Užité umění odkazovat na nějakou formu umění aplikovaného navrhnout nebo dekorace. To by mohlo zahrnovat průmyslový, grafický, módy a interiérového designu. To také může zahrnovat dekorativní umění. Architektura a fotografie jsou někdy zahrnuty do předpokládaných umění. To je odlišné od výtvarného umění, které jsou zaměřeny na poskytování esteticky, intelektuálně stimulující formy umění.

  Jaké jsou výhody S Master v Uměleckoprůmyslovém?

  Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby potěšující vzory ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudné. Mistr v Uměleckoprůmyslovém vám dává hlubší pochopení využití umění v těchto praktických oblastech.

  Kolik to stojí, aby se mistr ve škole uměleckoprůmyslové?

  Náklady na Master aplikované umění se bude lišit v závislosti na škole, kterou si vyberete. Mnoho faktorů, včetně délky programu, umístění školy a pověst školy, bude mít vliv na cenu.

  Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat s Mistrem v Uměleckoprůmyslovém?

  Mistr aplikované umění vám pomůže sledovat na plný úvazek kariéru v jednom z užitého umění. Hlubší porozumění a honování své dovednosti bude poskytovat školení, které potřebujete, aby se objeví konkurenceschopnost na trhu práce.

  Proč Take on Applied Arts hřiště?

  Užité umění lze studovat on-line, což vám flexibilitu, jak jste usilovat o další vzdělávání v oboru umění podle vašeho výběru. To může být cenově dostupný způsob, jak získat postgraduální vzdělání v oboru užitého umění.

  Kde vzít Master v Uměleckoprůmyslovém?

  Vyberte si školu, která nabízí program robustní umění pro Master na stupni Applied Arts. Lepší art pověst školy 's, bude lepší, váš trénink bude.

  Jak se přihlásit na Master na uměleckoprůmyslové škole?

  Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.