Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 Magistr v Učební plán 2024

29 Magistr Programy v Učební plán 2024

Přehled

Magisterský titul se obvykle uděluje studentům, kteří po ukončení bakalářského studia absolvovali studijní program v oboru zájmu. Tento program obvykle trvá jeden až tři roky, zahrnuje pokročilé studium a výzkum a je předpokladem pro zapsání do doktorského studia.

Co je mistr v učebních osnovách? Tento postgraduální studijní program může zahrnovat předměty výuky, přednášky a doučování studentů všech věkových kategorií a schopností. Jedná se typicky o kombinaci požadovaných základních kurzů a volitelných kurzů. Instrukce mohou být zaměřeny na hodnocení učebních osnov, vzdělávání učitelů, školní politiky a rozvoj vedení. Programové specializace pro tento program by mohly zahrnovat základní a střední vzdělávání, čtení a gramotnost. Důraz může být kladen na rozvoj učebních osnov pro různé obory studia.

Studenti, kteří studují v této oblasti, často zvyšují svou schopnost objektivně a účelově odůvodňovat, což může být přínosné jak pro osobní, tak pro profesionální život. Stupeň v učebních osnovách může rovněž zvýšit schopnost učit se jasně a prezentovat informace přísně, což pomáhá těm, kteří se přímo zabývají ve třídě.

Náklady na tento program mohou záviset na mnoha faktorech. Mnoho on-line institucí nabízí tento program a účtovat různé částky za školné, poplatky a knihy. Balíček finanční pomoci může také mít dopad na konečné náklady. Studenti by měli kontaktovat každou školu za přesné náklady.

Studenti, kteří dokončí magisterský kurz v kurikule, mohou být schopni soutěžit o různé pracovní pozice napříč vzdělávacím spektrem. Pokroky a propagace vedoucích a řídících pozic jsou často k dispozici těmto absolventům. Mohou také pracovat pro školu nebo univerzitu jako učitelé nebo profesoři, ředitelé středních škol, školní inspektoři, učitelé a vzdělávací konzultanti.

Mistr v učebních osnovách lze absolvovat prostřednictvím desítek institucí po celém světě. V některých programech umožňují online portály flexibilní plánování. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Instruction
  • Učební plán
Studijní obory
  • Pedagogika (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát