Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 58 Magistr v Trestní řízení 2024

58 Magistr Programy v Trestní řízení 2024

Přehled

Magisterský titul je dalším stupněm vzdělání, které mohou studenti absolvovat po získání bakalářského titulu a slouží jako brána k dalším možnostem absolventů. Kurzy učí více specializovaný, hlubší obsah než bakalářské předměty a obecně vyžadují diplomovou práci.

Co je to magisterský v trestním řízení? Tento studijní program zahrnuje intenzivní studium ústavního práva, zejména pokud jde o čtvrtou a pátou změnu Ústavy Spojených států. Učenci mohou obvykle očekávat, že se budou účastnit diskuzí týkajících se stálých soudních případů a jak se vztahují k stávajícím právním předpisům, aby mohli lépe porozumět okolnímu trestnímu systému. Kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly účastníkům programu posoudit širokou škálu situací z právního hlediska s využitím různých sociologických a psychologických dovedností a nástrojů.

Některé z dovedností, které mohou studenti očekávat během celého studia, zahrnují silnější kritické myšlení, lepší porozumění právním záležitostem a celkově lepší dovednosti v oblasti řízení času. Ty mohou studentům pomoci ve své budoucí kariéře a dalších aktivit tím, že jim poskytnou nástroje, které potřebují k úspěchu.

Samozřejmě, budování těchto dovedností přichází s náklady. Je obtížné přesně stanovit cenu pro absolvování magisterského studia v této oblasti, protože školné se mění ze země na jinou zemi a instituce na instituci, takže je důležité, aby potenciální studenti provedli trochu výzkumu ve svém vlastním čase.

Absolventské programy jsou navrženy tak, aby pomohly účastníkům získat širokou škálu různých pracovních míst v oblasti trestního soudnictví. Příklady pozic, které by studenti mohli očekávat, že naleznou ve svém oboru, patří kriminální paralegal, školitel pro projekty komunitního terénního výzkumu, vyšetřovatel, pomocný asistent profesionálního a ranger policista. Zájemci o to, aby se mohli stát soudci, mohou také využít tento stupeň jako vstupní místo do vysokoškolského vzdělávání.

Studenti se mohou rozhodnout, že budou absolvovat magisterský stupeň v trestním řízení na místní, mezinárodní nebo mezinárodní úrovni, v závislosti na svých kariérních cílech, plánech a finančních prostředcích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Trestní řízení
Studijní obory
  • Právo (58)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát