Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 60 Magistr v Teologie 2024

60 Magistr Programy v Teologie 2024

Přehled

Magisterský titul je absolventská hodnost, který pomáhá studentům najít svou kariéru v oblasti jejich studia. Stupně lze získat na univerzitách po celém světě, a to obvykle trvá dva až čtyři roky na dokončení, v závislosti na programu.

Co je to mistr v Božství? Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí, aby sloužili v kostele. Po dokončení studia, studenti by měli mít hluboké pochopení církve a jejího poslání, být kompetentní v biblické Řekovi nebo hebrejština, a mají závazek rozvíjet duchovní zralost, v jiných, stejně jako oni sami. Hlavní témata obvykle zahrnují teologické, praktickou službu, a biblických studií. Další kurzy mohou zahrnovat hermeneutika, Starý a Nový zákon základy, letniční studie, křesťanské etiky, zásad a postupů výuky a výzkumu a psaní zpráv.

Jedinci, kteří sledují a míry bohosloví výhodu tím, že staví odborné dovednosti, aby mohli vést kostel a shromáždění.Mají také schopnost využívat principy teologie, aby se nezávisle vytvořených úsudky na moderní problémy v komunitě.

Náklady spojené s vydělávat míry bohosloví se bude lišit od jednoho místa na druhé. Umístění školy a trvání programu se bude zařazovat do nákladů. Studenti, kteří chtějí vědět, co přesně školné a poplatky budou, by měli kontaktovat přímo škol.

Existuje celá řada pracovních příležitostí pro osoby s Master in božství. Vyhlídky zahrnují pohody ministry, učitele a vůdce v různých pastoračních kontextech. Kostely a chrámy jsou některé možnosti pro zaměstnání, jako jsou nastavení zdravotnictví, neziskové organizace, a institucionální prostředí. Někteří absolventi rozhodnou se být kaplanů ve věznicích a nemocnicích, zatímco jiní se mohou rozhodnout, aby se stal profesoři.

Začněte ministerstvo školství ihned pomocí naší databáze.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Teologie
  • Teologie
Studijní obory
  • Humanitní vědy (60)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát