Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 33 Magistr v Telekomunikace 2023

33 Magistr Programy v Telekomunikace 2023

Přehled

Mistr v oblasti telekomunikačních je pro lidi, kteří chtějí prozkoumat v kurzu se zaměřením na strojírenství a informatiky, dále rozvíjet profesionálně, a stavět nové kvalifikace, aby se stala konkurenceschopnější v pracovním procesu. Drží pokročilého stupně v této oblasti nabízí mnoho různých cest, které mohou být sledovány.

&nbsp

Co je mistr v oblasti telekomunikačních? Mistr v oblasti telekomunikačních vybavuje studenty se základními znalostmi, jako je návrh sítě a řízení projektů. Eager Účastníci se také seznámí se základními stavebními bloky operačních systémů a komunikačních technických zásad. Studenti si mohou vybrat volby z rozsáhlé řady kurzů, které odpovídají jejich osobní zájmy, včetně systémových protokolů, zabezpečení komunikace a hodnocení výkonnosti.

&nbsp

Existuje velké množství důvodů, proč studenti se rozhodnou absolvovat Master v telekomunikace, jak to učí různé pojmy.Navíc, pokročilý stupeň v této oblasti umožňuje jednotlivcům rychle pokročit v počítačových sítí, obchodní management bezpečnosti informací a telekomunikací.

&nbsp

Náklady kolísá v závislosti na instituci, a program obvykle trvá jeden až tři roky. Je to dobrý nápad, pro zájemce o studium na výzkum školu pečlivě zajistit, aby program nabízen vyhovuje jejich předpokládaných cílů.

&nbsp

Jedinci, kteří vydělávají jejich magisterský titul v oboru telekomunikací se pravidelně ocitají ve vysoké poptávce po několika pracovních perspektiv, jako je například analytik sítě, systémy developera, systémový inženýr, telekomunikační konzultant nebo správce sítě. Tyto pracovní příležitosti jsou stále konkurenceschopné. Studenti budou rozvíjet silnější telekomunikační základy tím, naučit se komunikovat s fakulty, studenty a profesionály v oboru intenzivní učení zkušeností.

&nbsp

K dispozici jsou mezinárodní a vnitrostátní možnosti v různých vysokých škol. On-line kurzy jsou ideální alternativou pro lidi, kteří žijí po celém světě s omezeným přístupem k zařízení. Možnosti Internetu na bázi také zaměřit se na lidi, kteří mandát flexibilní rozvrh. Chcete-li najít tu správnou školu pro vás, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Inženýrství
  • Elektroinženýrství
  • Telekomunikace
Studijní obory
  • Inženýrství (33)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát