Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 69 Magistr v Technologický management 2023/2024

69 Magistr Programy v Technologický management 2023/2024

Přehled

Magisterský titul je postgraduální titul, který studenti získají po dokončení přísného studijního programu, který může trvat jeden až tři roky. Pro studenty, kteří získali bakalářské tituly, zajištění mistrů může pomoci otevřít více specializované, obohacující a potenciálně výnosné pracovní příležitosti.

Co je Master in Technology Management? Kurz pro tento program sladí principy řízení, obchodní strategie, design a inženýrství připravit absolventy k rozpoznání slibných technologických inovací a dohlížet na vývojové procesy. Kandidáti se dozvědí o teoriích podnikání a vedení, s důrazem na řízení technických pracovníků a vývoj nových produktů. Některé studijní programy umožňují studentům soustředit se na určitý technologický sektor, například informační technologie, zatímco jiné programy se snaží rozvíjet obecnější dovednosti.

Master in Technology Management může být dnes neocenitelný, vzhledem k rychle se vyvíjející povaze technologie a přínosy, které podniky získají z udržení krok s těmito pokroky. Pro profesionály s vědeckou nebo inženýrskou praxí může být tento stupeň dalším krokem k vedoucí úloze při řízení projektů nebo projektů.

Náklady na získání titulu Master in Technology Management nejsou mezi institucemi stanoveny; místo toho se liší podle faktorů, jako je geografie a struktura programu. Chcete-li přesně odhadnout náklady na získání magisterského řízení technologie, měli by studenti přímo konzultovat s institucemi, které je nabízejí.

Profesionálové, kteří získali titul "Master in Technology Management", mohou zajistit práci jako projektoví manažeři nebo na pozici výkonných pracovníků. Absolventi mohou přímo dohlížet na vývoj nových a ničivých technologií. Mohou také dohlížet na technické pracovníky nebo poradit zaměstnavatelům při využívání stávajících technologií ke zlepšení obchodních operací. Někteří absolventi se mohou také rozhodnout, že budou pracovat jako konzultanti a poradit podnikům v oblasti efektivního využívání technologií nebo vývoje produktů.

Lidé, kteří mají zájem o získání tohoto titulu, mohou tak učinit prostřednictvím běžných kurzů nebo online. Virtuální programy mohou těžit lidem, kteří chtějí získat své tituly bez opuštění pracovní síly nebo přesídlení. Existuje řada flexibilních online magisterských programů, které jsou dnes k dispozici. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Technologie
 • Technologický management
Studijní obory
 • Technologie (69)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát