Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 78 Magistr v Technologická inovace 2024

78 Magistr Programy v Technologická inovace 2024

Přehled

Studenti, kteří absolvují magisterské studium, často doufají, že budou dále rozvíjet své znalosti v akademické oblasti. Mnoho studentů využívá tyto programy k tomu, aby jim pomohli připravit se na rozvinutější roli v oboru podle svého výběru.

Co je Master in Technology Innovation? Zaměření na technologické inovace poskytuje studentům prostor k prozkoumání jedinečného průniku mezi technologickým návrhem a vývojem produktu. Tyto programy mohou být často doprovázeny zaměřením na inženýrské přístupy a pomáhají studentům získat podnikatelské a manažerské dovednosti spolu s technickými znalostmi. Programy se často zaměřují na rozvoj ziskových podniků a komerčních produktů. Kurzy obvykle pokrývají témata jako obchodní strategie, diagnostický design, zásady, vynález, vývoj produktů, management, udržitelnost a duševní vlastnictví.

Tento program může studentům pomoci získat důležité průmyslové dovednosti. Manažerské dovednosti získané během programu mohou přispět ke zlepšení profesních příležitostí. Navíc zlepšený vývoj produktů a technologické dovednosti mohou studentům pomoci rozšířit kariérní zaměření a zlepšit budoucí platy.

Při zvažování nákladů je třeba, aby se studenti podívali na jednotlivé instituce, které si stanovily vlastní poplatky. Doba trvání může do značné míry ovlivnit celkové náklady na studium a studenti mohou potřebovat odpovídající rozpočet.

Dokončení Master in Technology Innovation může otevřít zajímavé možnosti kariéry pro nové absolventy. Mnoho studentů může vybrat pozici inovačních manažerů v technologických společnostech. V této funkci se mohou jednotlivci zaměřit zejména na řízení inovací v rámci dodavatelského řetězce a operací. Navíc někteří studenti mohou najít pozice manažerů projektových projektů ve strojírenských, komunikačních a technologických společnostech. Kromě této schopnosti se studenti mohou rozhodnout pracovat v oblasti spotřebitelské poptávky a vztahů s médii jako marketingoví manažeři. Tyto programy také nabízejí vynikající příležitost pro studenty, aby získali dovednosti potřebné k založení svých vlastních ziskových technologických projektů.

Programy umístěné v celé řadě zemí nabízejí Master in Technology Innovation. Online programy mohou být alternativou k tradičním platformám. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Technologická inovace
Studijní obory
  • Technologie (78)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát