Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 32 Magistr v Tělesná výchova 2023

32 Magistr Programy v Tělesná výchova 2023

Přehled

Magisterský titul je čest studenty strávit roky pracovat jako součást programu absolventa. Tento stupeň může kvalifikovat je najít práci ve svém oboru nebo získat doktorský titul.

Co je Master ve fyzické výchově? Je to stupeň, který poskytuje studentům dovednosti, které potřebují k práci jako instruktor tělesné výchovy. Ti, kteří jsou zapsáni v tomto programu, by měli očekávat absolvování s důkladným pochopením zdravotní a fyzické kondice a zavádění úspěšných atletických programů ve školách. Kurzy v tomto programu mohou zahrnovat psychologii, teorii sportu, anatomii, kardiovaskulární vědu a atletický kurikulum a instrukce.

Magisterský titul v tělesné výchově může vybavit absolventy s dobře rozvinutým koučováním, týmovou prací a schopnostmi veřejného mluvení. Tyto dovednosti mohou pomáhat absolventům získat po odchodu promyšlenou kariéru.

Celkové náklady na program na magisterský stupeň tělesné výchovy závisí na tom, zda se student rozhodne pro studium na plný úvazek a kde se nachází škola. Studenti jsou vyzýváni, aby oslovili své budoucí školy pro více informací nebo otázky.

Po obdržení titulu mohou absolventi najít odměňování pracovních příležitostí jako učitelé ve školách všech stupňů. Mohou také pracovat jako osobní trenér, majitel tělocvičny a provozovatel, sportovní trenér nebo ředitel aktivit. Pokud práce s dětmi není přitažlivá, absolventi mohou najít práci ve zdravotních klubech, v lázních, na vysokých školách nebo se staršími, kteří pomáhají koordinovat cvičení. Ti, kteří chtějí maximalizovat svůj výdělečný potenciál, mohou tak učinit prostřednictvím vysokoškolského vzdělání nebo pracovat jako konzultant nebo trenér na volné noze.

Online magisterské programy v oblasti tělesné výchovy lze nalézt ve školách po celém světě. Tyto programy jsou dobré pro ty, kteří se nemohou zavázat k tradičnímu programu kolejí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Učení
  • Tělesná výchova
Studijní obory
  • Pedagogika (32)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát