Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 Magistr v Svobodná umění 2023

19 Magistr Programy v Svobodná umění 2023

Přehled

Dosažení magisterského studia často umožňuje mnoha studentům rozšířit jak jejich akademické, tak profesní obzory. Studenti mohou dokončit většinu magisterských studijních programů za méně než tři roky.

Co je mistr ve svobodném umění? Tento typ programu je obvykle sledován po získání bakalářského titulu. Studenti obvykle musí úspěšně absolvovat řadu akademických kurzů. Programy liberálních umění mohou mít interdisciplinární charakter a zaměření se na témata z různých akademických oborů, jako jsou sociální, přírodní a behaviorální vědy a humanitní obory. Kurzy často vyžadují, aby studenti aplikovali kritické myšlení na složité problémy. Studenti možná budou muset dokončit práci, aby demonstrovali své zvládnutí konkrétního tématu. Magisterské studijní programy v oblasti liberálního umění jsou atraktivními možnostmi pro ty studenty, kteří oceňují schopnost přizpůsobit své učební zkušenosti osobním učebním cílům.

Získání magisterského studia v oblasti svobodných umění často pomáhá absolventům zdokonalovat dovednosti, které mohou být využity k získání zaměstnání, propagace nebo vyšší mzdy. Absolventi obvykle získají efektivní komunikační dovednosti, kritické myšlení a organizační schopnosti.

Náklady na dokončení magisterského programu v oblasti liberálního umění závisí na mnoha faktorech, jako je doba trvání programu a stav zápisu. Informace o specifických nákladech lze nalézt přímo u každé instituce.

Ti, kteří si vydělávají na mistrovském umění, často zjišťují, že jsou velmi vyhledávaní pro pokročilé kariéry. V závislosti na zaměření studentských kurzů může najít pozici sociálního pracovníka, sociologa nebo odborníka na lidské zdroje, pracovat s lidmi a řešit problémy mezi lidmi a komunitou. Absolventi se mohou stát ekonomy, spisovateli nebo grafičtí designéři také s využitím svých finančních nebo tvůrčích specializací k analýze světa.

Získání magisterského studia v oboru liberálních umění by mohlo hrát klíčovou roli v kariérním postupu. Instituce vyššího vzdělávání po celém světě nabízejí tento typ programu. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obecná studia
 • Svobodná umění
Studijní obory
 • Obecná studia (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát