Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 Magistr v Světové dějiny 2023/2024

7 Magistr Programy v Světové dějiny 2023/2024

Přehled

Chcete-li absolvovat magisterský titul, musíte mít již vysokoškolský titul. Magisterský program je způsob, jakým mohou studenti rozšířit své znalosti o vybrané oblasti studia a rozšířit jejich kariérní vyhlídky.

Co je mistr ve světové historii? Magisterské studium v ​​tomto oboru obvykle trvá dva roky a zahrnuje vzdělání v postkoloniální historii, politice, globální sociální historii a / nebo kulturní historii. Jednotlivec, který vede v oboru, může získat hlubší pochopení náboženství, lidí, myšlenek a předmětů, stejně jako prozkoumat, jak každá z těchto konceptů vzájemně spolupracuje. Kurzy mohou klást velký důraz na úlohu moci, náboženství, emocí a sociálních vztahů v každé kultuře.

Absolvent se studiem ve světových dějinách může rozvíjet mnoho hodnotných dovedností a vlastností, včetně schopnosti vyvodit vědomé závěry založené na hlubokém pochopení předmětu zkoumaného. Studenti tohoto oboru mají tendenci být kritičtější vůči informacím, které jim jsou dány, a přesto jsou soucitnější a chápou ostatní. Každá z těchto vlastností může sloužit jednotlivcům dobře ve všech aspektech jejich života.

Náklady na magisterský stupeň se značně liší a závisí na řadě faktorů. Pokud žáci žijí, zda absolvují kurzy online nebo ve třídě, a jak dlouho může trvání programu ovlivnit konečnou cenu.

Absolventi tohoto oboru mají tendenci zjistit, že se jim dobře daří tím, že si založí svůj vlastní výzkum jako doktorand. Ti, kteří nechtějí pokračovat ve škole, však mohou najít úspěch ve výzkumných institucích jako výzkumní pracovníci, akademické instituce jako učitelé a profesoři, muzea jako odborníci na dědictví a vládní agentury jako diplomaté. Jednotlivci mohou také získat kvalifikaci pro kariéru v žurnalistice, psaní a marketingu.

Mnoho univerzit má magisterský program v globální historii s řadou nabízejících online kurzů pro snadnost a pohodlí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Světové dějiny
Studijní obory
  • Humanitní vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát