Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Světová literatura 2024

5 Magistr Programy v Světová literatura 2024

Přehled

Magisterský stupeň je kvalitní dvouletý program, který vám dává vzdělání potřebné pokročit s vaší profesionální kariéry. To vám pomůže vzít svůj bakalářský titul na další úroveň a měly by otevřít dveře do jiných pracovních příležitostí.

Možná se ptáte, co je to mistr ve světové literatuře? Během dvou let, tento program by měl zahrnovat vše, co souvisí se světové literatury v cestě do hloubky. To vám dává vyšší úroveň vzdělání a nové možnosti kariéry stejně. Můžete se zaměřují na různé kurzy, jako mistrovských děl evropské literatury, mistrovská literární kritiky, kulturních studií, Středního východu literatuře a kultuře, asijské literatuře, žen ve světové literatuře, a pokročilé disciplinární studie.

V tomto programu se naučíte vše o literatuře a kultuře minulosti, rozšiřuje své znalosti, pokud jde o historii světa.Budete pravděpodobně muset učit jiný jazyk stejně, který zdůrazňuje přesvědčení, že jazyk a literatura jsou vzájemně propojeny. Naučíte se ocenit kulturu jiných lidí v dnešním světě.

Magisterské stupně nejsou tak nákladné, jak vydělávat bakalářský titul, a to především proto, že programy jsou kratší trvání. Náklady za dva roky bude záviset na tom, co škola se zúčastnit a v jaké zemi.

Zatímco mnozí mohou myslet, možnosti kariéry pro světové literatury jsou omezené, toto není nutně případ. Existuje skutečně mnoho věcí, které můžete dělat s tímto stupněm. Můžete si vybrat z fotografování, výtvarníka, literární agent, internetový specialista, poradce, právník, analytik, reklama Account manažer, komunitní organizátor, divadelní herec nebo vedoucího, vydavatel, redaktor, novinář, scenárista, psycholog, rádio producent, televizní reportér, lidských zdrojů specialista, knihovnické, pane profesore, zdravotnické škole, nebo sociální pracovník.Výzkum každý z nich a zjistit, jaké práce by se vám bude vyhovovat nejlépe.

Pokud máte možnost, měli byste využít jak svůj magisterský titul. Můžete si vzít kurzy on-line, pokud potřebujete, nebo můžete zvolit možnost ve své třídě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Světová literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát