Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 Magistr v Styling 2024

8 Magistr Programy v Styling 2024

Přehled

Pokud máte cit pro módu a smysl pro podnikání, pak Master in Styling by mohlo být až vaše uličky. Budování pryč bakalářský titul v oblasti módy, nebo umění, může tento studijní program pomoci zahájit absolventům do úspěšné módní kariéru s předními společnostmi nebo s filmem a televizí.

Co je Master in Styling? Jedná se o studijní program, který se zaměřuje nejen na design a tvorbu ohromující oblečení, ale i managementu a marketingu aspektem provozování módního průmyslu. Studie často zahrnovat zkoumání móda kultura, umění a historii módy, a spolupráce s módními společnostmi na konceptu plánování a vizuální strategie. Mnoho programů také vyžadují nějaký druh hlavního projektu pod dohledem mentora nebo společnosti před absolvování. Program obvykle trvá dva roky.

Tam jsou četné výhody vydělávat magisterský titul v styling.Tyto programy mohou poskytnout absolventům zájem oko pro identifikaci trendů a dokonce i zahájení jejich vlastní. Móda je důležitou součástí reklamy, divadla, televize a filmu, z nichž všechny mohou poskytnout absolventům úspěšné pracovních příležitostí.

Náklady na vydělávat Master v styling se liší v závislosti na tom, kde se student plánuje na studium a délku programu. Studenti mohou být rovněž povinen zakoupit software a materiály pro výuku a projekty, které mohou přidat do konečných nákladů. Výzkum svůj program také zjistit, kolik to bude nakonec stát.

Absolventi s magisterský titul v oboru styling tendenci jít do práce v oblasti řízení módy. Oni mohou často připojit značkové firmy, nebo dokonce zahájit své vlastní značku oblečení. Další možnosti kariéry patří pozice s módními časopisy, sociální obchod, blogy, a dokonce i výrobní pozice s reklamními agenturami, filmech a televizi.

Pro zájemce o studium mohou být schopni vyplnit on-line aplikací a dokonce absolvovat některé kurzy on-line, i když může být nutné být dokončena na akademické půdě a osobně některé projekty. Pro více informací hledejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Móda
 • Styling
Studijní obory
 • Móda (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory