Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Studium volnočasových aktivit 2024

5 Magistr Programy v Studium volnočasových aktivit 2024

Přehled

Postgraduální tituly jsou určeny studentům, kteří chtějí pokračovat ve studiu na vysokých školách. Většina magisterských titulů obvykle vyžaduje alespoň jeden rok studia na plný úvazek a může trvat až čtyři roky. Většina programů vyžaduje dokončení 32 až 60 kreditních hodin.

Co je Master v volnočasových studiích? Také známý jako Master in Rekreační studia, tento stupeň je obor společenských věd, a je určen k přípravě studentů pracovat jako rekreační terapeuti nebo spustit rekreační nastavení. Jako součást základního požadavku se studenti mohou setkat s kurzy, jako jsou perspektivy ve volném čase, koncepce v terapeutické rekreaci a správa a dohled nad rekreací a sporty. Možnosti volitelného kurzu mohou zahrnovat návrh rekreačního programu, trendy a problémy v terapeutické rekreaci a oblasti a zařízení pro rekreaci a sport. Tento magisterský stupeň obvykle rezonuje s jednotlivci, kteří mají rádi práci s nejrůznějšími lidmi.

Studenti s magisterským studiem volnočasových aktivit mohou rozvíjet mnoho hodnotných dovedností. Mohou se naučit analytické dovednosti a schopnosti řešit problémy, stejně jako přizpůsobivost. To by mohlo pomoci studentům v jejich osobním i profesním životě.

Magisterský studijní program v oblasti volného času je nabízen na mnoha univerzitách a požadavky na program se liší. Mnoho faktorů může ovlivnit náklady na školu, včetně umístění školy, délky programu a vybraných kurzů. Kontaktujte libovolné budoucí školy, abyste podrobněji rozdělili registrační poplatky.

Po dokončení studia mohou studenti najít kariérní příležitosti ve vedoucích a manažerských pozicích v řadě agentur, jako jsou neziskové organizace, vojenské základny, střediska, sportovní zařízení, školy a venkovní rekreační střediska. Pracovní příležitosti často vyžadují, aby potenciální jedinci měli silné vůdčí schopnosti, byli schopni motivovat ostatní a být kreativní, tvrdě pracující a zdraví. Absolventi mohou pracovat jako trenéři, manažerky fitness center, parky a manažery zábavních parků.

Mnohé univerzity nabízejí magisterský studijní program v oblasti volného času. Samozřejmě, studenti mohou vždy také absolvovat studium na univerzitě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Turismus
  • Studium volnočasových aktivit
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory