Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Studium chudoby 2024

1 Magistr Programy v Studium chudoby 2024

Přehled

Dosažení magisterského titulu může otevřít dveře vyšším platovým kariérám s nejvyššími povinnostmi. Zatímco předpokladem je bakalářský titul, magisterský titul trvá pouze jeden až dva roky.

Co je studiem magisterského studia chudoby? Studenti, kteří se rozhodnou tuto diplomovou práci usilovat, mohou zaměřit svou energii na kurzy, které pokrývají politiku, sociální změny, ekonomiku vývoje a mnoho dalších. Pro studenty, kteří chtějí analyzovat globální vývoj a způsob, jakým je chudoba spojena, může tento stupeň být vhodný. Kurz je často navržen tak, aby pomohl studentům porozumět výzvám, které přicházejí s rozvojovým světem, a jak mohou tyto problémy řešit.

Studenti, kteří hledají magisterské studium v ​​oblasti chudoby, mohou mít možnost rozvíjet nové společenské uvědomění a porozumění tomu, jak dobře spolupracovat s ostatními v rámci skupinového úsilí, které jim mohou pomoci jak ve svém, tak v osobním životě. Dále jim mohou být poskytnuty dovednosti kriticky myslet na světové ekonomické problémy prostřednictvím globálního objektivu.

Náklady na magisterský titul obvykle závisí na tom, kde se nacházíte a na které instituci se chystáte zúčastnit. Délka studijního času také ovlivňuje tvorbu cen.

Stupeň studia v chudobě může připravit studenty na různé možnosti kariéry v oblasti ekonomie a sociální spravedlnosti. S vysokoškolským vzděláním mistrů mohou vstoupit do kariéry jako výzkumníci chudoby. Výzkumníci se snaží rozvíjet politiky, které mohou zmírnit chudobu prostřednictvím pochopení faktorů, které postihují chudé. Dále mohou držitelé diplomových titulů hledat pozici mezinárodních sociálních pracovníků, pomáhat méně šťastným na celém světě a pracovat se základy snižování chudoby a řešení komunitních otázek. Na makro úrovni může mnoho lidí najít práci jako komunitní vývojář. Mohli by být zapojeni do organizace a sociálního plánování.

Programy, které zdůrazňují studium chudoby, lze nalézt na mnoha univerzitách. Pokud nejste žít dostatečně blízko, on-line kurzy mohou být pro vás. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Udržitelnost
  • Sociální udržitelnost
  • Studium chudoby
Studijní obory
  • Udržitelnost (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory